Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|

"Na kolana i przeproś!". Krystyna Pawłowicz grzmi na Twitterze

794
Podziel się:

Niedawno portal TVP Info ujawnił zapisy rozmów Romana Giertycha z założycielem strony "Sok z buraka" - Mariuszem Kozakiem-Zagozdą. Profil ten, utworzony na Facebooku, znany jest z prezentowanych treści, negatywnie komentujących działania PiS-u. Teraz do afery wokół "Soku z buraka" odniosła się także Krystyna Pawłowicz, która rozkazała, aby bohaterowie ujawnionych rozmów ją... przeprosili. Dołożyła do sprawy swoje trzy grosze.

"Na kolana i przeproś!". Krystyna Pawłowicz grzmi na Twitterze
Zdj. poglądowe. (Getty Images)

Krystyna Pawłowicz postanowiła wymownie skomentować "aferę" wokół "Soku z buraka". TVP Info ujawniło niedawno, że z założycielem strony, która niepochlebnie wypowiada się o rządach PiS, bezpośrednio wiadomości wymieniał mecenas Roman Giertych.

Ujawnione rozmowy, które mecenas Giertych przeprowadził z założycielem fanpejdża Mariuszem Kozakiem-Zagozdą, dla wielu oznaczają, że były minister edukacji mógł mieć albo ma nadal realny wpływ na to, co pojawia się w social mediach. Tak zasugerowało także TVP Info.

Giertych, tak, jak "Sok z buraka", nie pałają miłością do osoby Pawłowicz, obecnej sędzi TK. W przeszłości wielokrotnie na wspomnianym fanpejdżu komentowano czy to wpisy Pawłowicz, czy też jej działania polityczne i przedstawiano je w negatywnym świetle. Opisywano je w sposób, który, mówiąc delikatnie, raczej nie przypadł do gustu Krystynie Pawłowicz.

Z tego też powodu Krystyna Pawłowicz, odnosząc się do ujawnionych rozmów, postanowiła wrzucić post, w którym rozkazuje zarówno Giertychowi, jak i Kozakowi-Zagoździe, aby ci ją przeprosili. Opublikowane przez nią tweety bardzo nie spodobały się mecenasowi Romanowi Giertychowi, który odniósł się do jej "prośby". Zapytał wprost, za co ma przeprosić byłą posłankę.

Za to, że nie zgodziłem się, aby pani 15 lat temu sędzią TK została, o co mnie pani błagała? Nie mogłem. Do TK wybieramy osoby z doświadczeniem prawniczym, kulturalne, a przede wszystkim zrównoważone psychicznie - odpisał jej Giertych na Twitterze.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(794)
JANKUCZ
rok temu
KRYSIU-NIECH KTOŚ MIŁY ZROBI CI KAWĘ , PRZYTULI, A POTEM ZROBI CI DOBRZE,EW.POCZYTAJ SOBIE COŚ CIEKAWEGO A JAK SIĘ NUDZISZ ZADZWOŃ PRZEZ SKYPE.... POSTARAM SIĘ ABY ŚWIAT (MIMO COVID19 I DYKTATURY CIEMNAKÓW)BYŁ DLA CIEBIE MILSZY
Nina
rok temu
Pani Pawłowicz pluje na lewactwo w jej wydaniu a dyplom to niby jaki ma nie lewacki? czegoś nie ogarniam .
Jacek3
rok temu
Wyśmiewanie chamstwa i prostactwa Pawłowicz to przecież przestępstwo ujawnienia tajemnicy państwowej.
covid
rok temu
Chyba wydaje się pani dużo więcej niż powinno.
Bert
rok temu
Ciekawe co ta stara jeszcze wymyśli?
gosc
rok temu
brawo pani pawlowicz..
wampir
rok temu
PANI WPISY STAJA SIĘ JUŻ NUDNE!
Mariola
rok temu
To Krycha chce by Roman wziął ja (mała litera celowo) na kolana? Wszystko tylko nie to...
Andy
rok temu
Pani Pawłowicz to kwintesencja katolickiego polskiego chrześcijaństwa.
docNet
rok temu
Czy ona nie ma nikogo, kto się nią opiekuje i mógłby zaprowadzić do psychiatry?
fajny gość
rok temu
Krysia P to obraz i podobieństwo polskiego kołtuna,niedokształconego ale nadrabiającego swoje braki chamstwem i prostactwem. Taki przykład co nie powinien reprezentować sobą sędzia TK. KrysiaP to przykład nowych pisowskich "Elyt"
prawda
rok temu
Ta pani niech nie igra bo przestaniemy płacić za jej ochronę
emerytka
rok temu
Czy jej zabrakło inteligencji ,że nie widzi jak się zachowuje?
007
rok temu
No właśnie Pawłowicz w samą porę padnij na kolana i przeproś sędziego Tuleje.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić