Pawłowicz na plaży w Sopocie. Zdjęcie podbiło sieć

1101

Spore zamieszanie wywołała Krystyna Pawłowicz na Twitterze zamieszczając dwie fotografie wykonane podczas wypadu na Wybrzeże. Internauci nie mogli wyjść z podziwu patrząc na odmieniony wygląd byłej posłanki.

Pawłowicz na plaży w Sopocie. Zdjęcie podbiło sieć
Krystyna Pawłowicz zachwyciła internautów (PAP, Radek Pietruszka)

Krystyna Pawłowicz postanowiła zaskoczyć internautów. Była posłanka odwiedziła niedawno Trójmiasto, gdzie zapozowała do kilku zdjęć. Fotografie spodobały się jej na tyle, że zostały zamieszczone na Twitterze.

Pawłowicz pokazała zdjęcia z zarówno z Sopotu jak i Gdańska. 69-latka skorzystała ze świecącego słońca na bezchmurnym niebie i odwiedziła sopocką plażę. To właśnie tam została wykonana jedna z dwóch opublikowanych fotografii. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego ubrana była w granatowy płaszcz i zieloną sukienkę z kapturem.

Krystyna Pawłowicz lubi podkreślać swoją pobożność. Z tego powodu wprost z plaży udała się do Bazyliki św. Brygidy w Gdańsku. Tam zachwycała się ołtarzem, który nazwała "cudem rzemiosła bursztynowego". To właśnie na jego tle została wykonana druga z fotografii.

Fotografie byłej posłanki wzbudziły spore zamieszanie na Twitter. Wielu z nich wdało się w dyskusję dotyczącą ołtarza w gdańskiej Bazylice. Niektórzy podkreślili, że było dzieło życia księdza Henryka Jankowskiego. W odpowiedzi Pawłowicz wyraziła ubolewanie nad stanem grobu duchownego.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
A jego grobowiec zakurzony, zaniedbany,jakaś stara mała wiązanka sztucz kilku kwiatków i zeschniętych do brązu gałązek tui, stojak na lampki brudny,portret Księdza wisi lekko przekrzywiony.Sarkofag wydaje się zakurzony i porzucony. Przygnębiające wrażenie na tle bursztynowego cudu.. - napisała Pawłowicz w odpowiedzi na komentarz internauty dotyczący autora ołtarza.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Zwołali kongres, nie mieli masek. Posłanka tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić