Pawłowicz szaleje na wakacjach. "Pozdrowienia korsykańskie"

54

Krystyna Pawłowicz korzysta z uroków urlopu. Na jej twitterowym koncie pojawiła się kolejna fotografia. Tym razem sędzia Trybunału Konstytucyjnego pokazała zdjęcie z basenu. Po raz kolejny nie zabrakło żartów o Korsyce.

Pawłowicz szaleje na wakacjach. "Pozdrowienia korsykańskie"
Tym razem Krystyna Pawłowicz dodała fotografię z basenu (Twitter)

Krystyna Pawłowicz kontynuuje zamieszczanie fotorelacji ze swoich wakacji. 7 lipca w godzinach wieczornych była posłanka pochwaliła się na Twitterze, że wyjechała na urlop. Spore zainteresowanie internautów wzbudziło zdjęcie 70-latki, która siedziała w okularach przeciwsłonecznych obok hotelowego basenu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zdjęcia wzbudziły ogromną ciekawość, więc Pawłowicz zamieściła na Twitterze kolejną porcję nowych fotek, czym niewątpliwie ucieszyła swoich obserwujących. Pierwszy z opublikowanych kadrów do złudzenia przypominał poprzednią publikację. Tym razem 70-latka nie siedziała, a stała w pobliżu basenu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Furorę wywołała kolejna fotografia, którą Pawłowicz zamieściła na Twitterze. Tym razem była posłanka PiS pokazała swoje zdjęcie podczas pływania na basenie. Widać na nim, że wodne szaleństwa sprawiły jej ogromną radość. Warto zwrócić uwagę, że 70-latka, niczym profesjonalistka, miała na sobie specjalne okulary do pływania.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Korsykańskie żarty

Co ciekawe Pawłowicz w opisach zdjęć kontynuowała "wkręcanie" internautów. Była posłanka przy pierwszej fotografii zażartowała, pisząc, że pozdrawia z Korsyki. Za jej plecami widniał jednak polski napis "prysznic". Nie wiadomo, co miał na celu ten dowcip, jednak kolejne zdjęcia pokazują, że Pawłowicz dalej utrzymuje podobną narrację. Tym razem napisała, że nigdzie nie ma "takiego hotelowego patio nigdzie poza Korsyką", a pozdrowienia z basenu nazwała "korsykańskimi".

No dobrze, pozdrowienia korsykańskie specjalnie dla Polaków.. - napisała Pawłowicz.

Nie wiadomo skąd wzięła się uszczypliwość Pawłowicz wobec Korsyki. Warto zwrócić jednak uwagę, że tegoroczny urlop na francuskiej wyspie spędzała Monika Olejnik. Być może Pawłowicz chciała wbić tym samym lekką szpilę gwieździe TVN. Jak dobrze wiadomo 70-latka jest zagorzałą przeciwniczką stacji.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić