Piesek z memów nie żyje. "Cheems" miał raka

30

Nie żyje Balltze, znany w sieci jako "Cheems". Pies, który zdobył rozpoznawalność dzięki memom, odszedł po długiej walce z nowotworem. Właścicielka sławnego zwierzaka opublikowała na Instagramie poruszający wpis, w którym wystosowała do fanów małą prośbę.

Piesek z memów nie żyje. "Cheems" miał raka
Nie żyje bohater memów. (Instagram)

Balltze to pies rasy shiba-inu, który jest znany z serii memów. W 2017 roku jego właścicielka, czyli Kathy, opublikowała na Instagramie zdjęcie pupila. Balltze przybrał nietypową pozę, co z miejsca przyciągnęło uwagę internautów.

Nie żyje bohater memów

Zdjęcie psa szybko stało się memem. Balltze dostał także pseudonim "Cheems".

W maju 2021 roku Kathy napisała, że Balltze zachorował na zapalenie trzustki. Później pojawiły się problemy z oddychaniem i chodzeniem. Niestety kolejne zabiegi i lekarstwa nic nie pomagały. Stan pupila z dnia na dzień się pogarszał.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "W Polskę na weekend". Bieszczady to najmniej zaludniony obszar na świecie. Region wielu tajemnic

Jak przekazała na Instagramie właścicielka, pies odszedł 18 sierpnia w piątek. Zmarł w trakcie zabiegu związanego z chorobą. Kathy dodała, że planowała kolejne działania, ale było za późno na ratunek.

Zasnął w piątek rano podczas ostatniego zabiegu [...]. Pierwotnie chcieliśmy umówić dla niego chemioterapię lub inne możliwe leczenie po nim, ale teraz jest już za późno.

Kathy poprosiła, żeby się nie smucić. Przypomniała, że pies przez lata przynosił wiele szczęścia dzięki memom, których był bohaterem.

Ale teraz jego misja dobiegła końca. Wierzę, że teraz biega swobodnie po niebie i je dużo pysznego jedzenia ze swoimi nowymi przyjaciółmi. Zawsze będzie w moim sercu. Mam nadzieję, że nadal będzie sprawiał radość wszystkim w Internecie, to moja jedyna skromna prośba - napisała właścicielka psa.

Właścicielka podziękowała także weterynarzom, którzy zajmowali się jej psem. Kathy zobowiązała się także, że pieniądze zebrane na leczenie przekaże fundacjom poświęconym zwierzętom.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić