Piesza szła po pasach. Nadjechał motocykl. Nagranie z Lublina
Dramatyczne zdarzenie miało miejsce na jednym z przejść dla pieszych w Lublinie. W kobietę, która przeprowadzała rower, wjechał motocyklista. Nagranie ukazujące ten incydent trafiło do sieci.
Źródło zdjęć: © Facebook | Stop Cham
Obok takich zdarzeń wręcz nie da się przejść obojętnie. Na facebookowej stronie "Stop Cham" pojawiło się nagranie, na którym widać, jak kobieta wchodzi na pasy. Prowadzi rower.
W pewnym momencie nadjeżdża motocyklista. Kierujący jednośladem uderza w rower kobiety, a następnie upada na jezdnię.
Motocyklista wjechał w pieszą na przejściu - podsumowano w opisie materiału.
Incydent miał miejsce 25 czerwca na terenie Lublina.
Potrącenie w Lublinie. Internauci reagują
W komentarzach odezwało się wielu internautów. Część krytykuje motocyklistę, a inni reagują satyrycznie.
"Chłop padł jej do stóp... A mówią, że romantyków już nie ma", "Jeżeli to czytasz, to, facet, masz więcej szczęścia niż rozumu... Przecież jakby to był wózek!", "Podwójna ciągła, wyprzedzanie na pasach i potrącenie. Prawko do oddania", "Wyprzedzanie na przejściu to jest porażka. Albo ci, którzy jadą na strzałce bez zatrzymania się, bo mają zieloną...", "Zobaczył dziewczynę i puściły mu hamulce" - czytamy.