Piesza szła po pasach. Nadjechał motocykl. Nagranie z Lublina

Dramatyczne zdarzenie miało miejsce na jednym z przejść dla pieszych w Lublinie. W kobietę, która przeprowadzała rower, wjechał motocyklista. Nagranie ukazujące ten incydent trafiło do sieci.

Motocyklista wjechał w pieszą.Motocyklista wjechał w pieszą.
Źródło zdjęć: © Facebook | Stop Cham
Mateusz Domański

Obok takich zdarzeń wręcz nie da się przejść obojętnie. Na facebookowej stronie "Stop Cham" pojawiło się nagranie, na którym widać, jak kobieta wchodzi na pasy. Prowadzi rower.

W pewnym momencie nadjeżdża motocyklista. Kierujący jednośladem uderza w rower kobiety, a następnie upada na jezdnię.

Motocyklista wjechał w pieszą na przejściu - podsumowano w opisie materiału.

Incydent miał miejsce 25 czerwca na terenie Lublina.

Potrącenie w Lublinie. Internauci reagują

W komentarzach odezwało się wielu internautów. Część krytykuje motocyklistę, a inni reagują satyrycznie.

"Chłop padł jej do stóp... A mówią, że romantyków już nie ma", "Jeżeli to czytasz, to, facet, masz więcej szczęścia niż rozumu... Przecież jakby to był wózek!", "Podwójna ciągła, wyprzedzanie na pasach i potrącenie. Prawko do oddania", "Wyprzedzanie na przejściu to jest porażka. Albo ci, którzy jadą na strzałce bez zatrzymania się, bo mają zieloną...", "Zobaczył dziewczynę i puściły mu hamulce" - czytamy.
Wybrane dla Ciebie