o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ABA
|

"PiS-owiec chciał mnie zaorać. Nie wyszło". Aktywista LGBT pokazał zdjęcie

22
Podziel się

Michał Szpądrowski, który jest rzecznikiem okręgu warszawskiego PiS, zaliczył ostatnio wpadkę. Na Twitterze zwrócił aktywiście LGBT uwagę na sposób trzymania polskiej flagi. Sęk w tym, że nie była to flaga Polski.

"PiS-owiec chciał mnie zaorać. Nie wyszło". Aktywista LGBT pokazał zdjęcie
Bart Staszewski szybko uświadomił rzecznika (Twitter)
bECDaOqd

Sprawa dotyczy zdjęcia, na którym widać Barta Staszewskiego trzymającego w dłoniach flagę. Aktywista przebywał pod ambasadą węgierską, aby protestować przeciwko dyskryminacji osób LGBT na Węgrzech.

Wpadka rzecznika PiS

Michał Szpądrowski skomentował zdjęcie udostępnione na Twitterze. Nie odniósł się jednak ani do protestów, ani do sytuacji na Węgrzech. Zwrócił za to uwagę na flagę, którą trzymał Staszewski.

bECDaOqf
Flagę wypadałoby chociaż poprawnie trzymać - napisał Szpądrowski.

Faktycznie można odnieść wrażenie, że Staszewski źle trzyma polską flagę, bowiem na górze widzimy czerwony, a na dole biały kolor. Jednak problem w tym, że to nie była polska flaga, tylko węgierska. Pod czerwonym i białym kolorem znajdował się jeszcze zielony, co Staszewski pokazał na kolejnym zdjęciu.

To flaga Węgier i trzymam ją poprawnie - podkreślił Staszewski. Potem dodał: - PiSowiec chciał mnie zaorać. Nie wyszło.
bECDaOql
Zobacz także: Abp. Marek Jędraszewski "postradał rozum"? Reakcja Katarzyny Lubnauer
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECDaOqG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(22)
seba
3 miesiące temu
sodomici są na fali, taka moda
pola
3 miesiące temu
Jak nie zna się całej treści, to nie zabiera się głosu! Niech się zajmą poprawianiem siebie, a innym dadzą żyć.
operus
3 miesiące temu
Niedouczony ?
bECDaOqH
aaa
3 miesiące temu
Ja bym się zastanawiał kto tu kogo zaorał. Na pierwszym zdjęciu nie widać zielonego pasa. Specjalnie skadrowane zdjęcie, a teraz rżnie głupa i łohoho zaorał kogoś ustawionym zdjęciem. Tak na marginesie, popieram LGBT, każdy ma prawo do życia jak uważa, byle zgodnie z prawem i niejako obyczajowością. Cały ten Bart ustawił sytuację i myśli że "świeci". A tylko powoduje kontrowersje, które nikomu nie pomogą. Idioci są po obu stronach.
Kaneh
3 miesiące temu
Tacy impotenci umyslowi jak Staszewski nieustannie sami sie oraja, tylko problem w tym, ze nie brakuje wsrod plebsu jeszcze bardziej ograniczonych od niego, dla ktorych jest on idolem.
osa,,,
3 miesiące temu
JA NIE ROZUMIEM O CO TA CAŁA MANIFESTACJA POPARCIA , PRZECIEŻ LUDZIE O INNEJ ORIETACJI SEKSUALNEJ ISTNIEJA OD ISTNIENIA LUDZKOŚCI I SĄ TO ZNACZY ,ZE KRZYWDA IM SIE NIE DZIEJE , SZTUCZNIE ROBI SIE HAŁAS I JESZCZE SZTUCZNIE CHCE SIE HEREZJE GŁOSIĆ ,ZE NIBY MAMY WIELE PŁCI A U SSAKÓW A LUDZIE TO SSAKI SA DWIE MĘSKA I ŻENSKA , PŁCIE SA FIZYCZNE NATOMIAST ODCZUCIA SEKSUALNE TO PSYCHICZNE ODCZUCIA I NIE MIESZAĆ JEDNO Z DRUGIM , ODCZUCIA PSYCHICZNE KAŻDY MA INNE I NIE MA DWÓCH TAKICH SAMYCH ,BO PSYCHIKA LUDZKA JEST KSZTAŁTOWANA WRAZ ZE WZROSTEM I ŚRODOWISKIEM I OSOBISTYMI POGLADAMI I INTELIGENCJA I WARTOSCIAMI RELIGIJNYMI , I WARTOŚCIAMI OSOBISTYMI , TEŻ RÓZNYMI WARUNKAMI OTOCZENIA ,---nie ma dwóch psychik takich samych , człowiek fizycznie zbudowany jest podobnie a psychicznie kształtuje sie całe zycie , sam wybiera , sam akceptuje albo nie , sam czuje albo nie , sam decyduje jak chce -- głoszenie ,ze sa płcie u ludzi wielorakie jest herezją , gwałci sie w ten sposób nature i naukę , nauka musi prawde przedstawiac o naturze , fizycznośc człowieka decyduje o płci człowieka i to jaki sie urodził taki jest , psychika nie ma tu wpływu na budowę ciała , najpierw jest fizyczne ciało a potem wraz ze wzrostem kształtuje sie psychika i sa rózne orietacje seksualne ale nie bUdowa fizyczna , TAK WIĘC MAMY 2 PŁCIE , ZDARZA SIE WYBRYK NATURY I JEST OBOJNIACTWO ALE TO , WYBTYK NATURY , NIE MA TAKICH LUDZI CO IM COŚ DODATKOWO FIZYCZNIE WYROSŁO np. ,ŻE ZNOSI JAJO I WYSIADUJE DZIECKO CZY JAKIS INNY NARZĄD SEKSUALNY ALBO INNA FORMA ZAPŁODNIENIA I ROZWOJU TO WTEDY GDYBY TAK BYŁO BYŁABY TRZECIA PŁEĆ A TAK MAMY DWIE PŁCIE U LUDZI . PSYCHIKA KAŻDEGO JEST INNA , ORIETACJE RÓŻNE I POTRZEBY SEKSUALNE TEZ RÓZNE ALE TO NIC NIE ZMIENIA --SA 2 PŁCIE U LUDZI --AMEN
Suchy
3 miesiące temu
Niechaj ktoś wymieni choć jeden kraj w którym faszyści zrobili coś dobrego.
walczyc !!!!
3 miesiące temu
Obowiazkiem Polaków jest walka z okupantem pisowskim !!!
.........
3 miesiące temu
Do pouczania pierwsi. A głupi, że skali brakuje!!!
EER
3 miesiące temu
CZAS POZBYC SIE PISU!!!
azazas
3 miesiące temu
Nic tylko judzić i skłócać na każdym kroku ! Tylko tyle potrafią !
Strick
3 miesiące temu
Dlaczego prawica jest tak podła
Normalny
3 miesiące temu
Jestem chory, ale nie chcę pomocy, chcę żeby wszyscy uważali, że jestem normalny! Niedługo alkoholicy będą przekonywać, że mandat za jazdę na cyku jest dyskryminacją!!
bECDaOqz
RoB
3 miesiące temu
Dobrze, że nie hańbił Polskich barw narodowych!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić