Andrzej Piaseczny składa kolejne deklaracje. Mówi o ślubie i adopcji

124

Andrzej Piaseczny publicznie wyznał, że jest gejem. Teraz składa natomiast kolejne deklaracje. Okazuje się, że gwiazdor chciałby wziąć ślub. Kim jest jego wybranek? Co "Piasek" sądzi o adopcji dzieci?

Andrzej Piaseczny składa kolejne deklaracje. Mówi o ślubie i adopcji
Andrzej Piaseczny (Instagram)

Andrzej Piaseczny nie schodzi z pierwszych stron gazet. Wszystko za sprawą wyznania, że jest gejem. Piosenkarz po latach się przełamał i postanowił wyjawić światu swoją orientację seksualną.

"Piasek" nie ukrywa, że jest w szczęśliwym związku. Gdy w programie TVN24 "Monika Olejnik. Otwarcie" został zapytany o to, czy chciałby wziąć ślub, praktycznie nie wahał się z odpowiedzią.

Chciałbym mieć taką możliwość - zaznaczył.

Olejnik dopytywała też, czy w przyszłości chciałby adoptować dzieci. - Ja osobiście nie - uciął temat Andrzej Piaseczny.

Kim jest partner Andrzeja Piasecznego?

Na razie "Piasek" nie zdradził, kto jest jego wybrankiem. Zasugerował jednak, że gdyby miał męża, to by go ujawnił.

Nie jestem człowiekiem samotnym. Tworzę relację. Mam nadzieję, że ona będzie długotrwającą. Nie chcę istnieć w przestrzeni medialnej jako: "dobrze, a to jest moja żona" czy: "to jest mój mąż", "to są moje dzieci" itd. "Popatrzcie, jak my żyjemy". Gdybym chciał wstąpić w związek małżeński, to być może pokazałbym to światu wtedy. Jako kropkę nad "i" - podkreślał w programie "Kulisy sławy Extra" w TVN.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić