Marcin Lewicki| 

Pobiła kobietę butem. Absurdalny atak zakończony interwencją policji

21

Do niebywałego ataku doszło w ostatnią niedzielę (11 czerwca) na amerykańskim Manhattanie. Absurdalny, ale jednocześnie niebezpieczny atak zakończył się interwencją służb. Podczas bijatyki jedna z kobiet użyła... buta na obcasie.

Pobiła kobietę butem. Absurdalny atak zakończony interwencją policji
Policjanci z Nowego Jorku udostępnili wizerunek agresywnej kobiety (Policja w Nowym Jorku)

W USA stosunkowo często dochodzi do różnego rodzaju zdarzeń o charakterze kryminalnym. Spotykane są m.in. napady z bronią w ręku. Jednak tak specyficznego zdarzenia nie spodziewali się chyba nawet interweniujący policjanci. Narzędziem przestępstwa okazał się... but.

Jak doszło do tego niebezpiecznego i absurdalnego jednocześnie zdarzenia? Podczas nocnej imprezy w Nowym Jorku, doszło do sprzeczki dwóch kobiet. Napastniczka i 43-letnia ofiara zaczęły się szarpać. Bójka przy University Place i East 13th Street była niezwykle emocjonalna.

Atak butem mógł wyrządzić ogromną krzywdę!

W pewnym momencie kłótnia przerodziła się w... atak butem. Jak pisze Super Express, kobieta w ogromnych nerwach zaatakowała swoją przeciwniczkę szpilkami, dźgając ją kilkukrotnie w plecy. Po ataku napastniczka uciekła z miejsca zdarzenia, pozostawiając ofiarę na pastwę losu.

Chociaż kobieta była cała poraniona i posiniaczona, to ostatecznie jej zdrowiu nie zagrażało poważne niebezpieczeństwo. Miała szczęście, bo szpilki mogły wyrządzić jej ogromną krzywdę. Ostatecznie zraniona ofiara czuła się na tyle dobrze, że odmówiła ratownikom pomocy medycznej i udała się do domu. Nie wiadomo, w jakim aktualnie jest stanie.

Nocny, absurdalny i niebezpieczny atak nie pozostanie bez konsekwencji dla napastniczki. W sprawę natychmiast zaangażowała się policja z USA. Teraz kobieta jest poszukiwana.

Blondwłosa agresorka za atak może trafić nawet do więzienia. Na ten moment sprawę badają amerykańscy policjanci, którzy apelują do świadków, aby zgłaszali się na policję w celu ustalenia przebiegu awantury. Nie wiadomo jeszcze np., co było powodem bójki.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić