Krzysztof Narewski| 

Pobili się na pokładzie samolotu. Pięści poszły w ruch

193

Kompletnie pijana kobieta uderzyła pasażerkę, która kłóciła się z mężem. Teraz ma dożywotni zakaz latania Ryanairem.

Pobili się na pokładzie samolotu. Pięści poszły w ruch
(Youtube.com)

Pasażerowie pobili się podczas lotu z Newcastle do Alicante. Maszyna miała już lądować, kiedy wybuchła walka. Agresywna kobieta nie dawała za wygraną i nawet mimo interwencji innych osób na pokładzie wciąż zadawała silne ciosy. Udało się to uchwycić jednej z pasażerek, która wrzuciła film do sieci:

Krzyczała i robiła sceny. Była niegrzeczna w stosunku do kilku osób podczas lotu i wydaje mi się, że za dużo wypiła – mówi pasażerka w rozmowie z "Mirror".

Krewkich pasażerów próbowała uspokoić obsługa lotu. Na szczęście udało się bezpiecznie wylądować. To jednak nie oznaczało końca problemów awanturników. Na lotnisku czekała na nich policja. Nie poinformowano jednak co im grozi.

Incydent skomentowała już linia lotnicza. Rzecznik Ryanaira Robin Kiley powiedział, że kobieta nie ma już wstępu na pokład ich samolotów. Do tego przypomniał swój apel do lotnisk, który wystosował jakiś czas temu. Prosił wtedy o to, żeby ograniczyć sprzedawanie alkoholu. Pasażerowie często upiją się na lotnisku, a później rozrabiają w powietrzu niejednokrotnie wymuszając nieplanowane lądowanie

Zobacz także: Zobacz też: Za opóźniony lot możesz dostać nawet 600 euro odszkodowania

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić