o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Poczta zgubiła paczkę. Mężczyzna dostał swoje zamówienie po 8 latach

1
Podziel się

Do zdarzenia doszło w Toronto w Kanadzie. Elliot Berinstein w 2012 roku złożył zamówienie w sklepie internetowym. Ostatecznie paczka nie dotarła do niego w terminie, a mężczyzna zdążył o wszystkim zapomnieć. Niespodziewanie zobaczył przesyłkę przed swoimi drzwiami 8 lat później.

Elliot Berinstein z Toronto czekał na swoje zamówienie aż przez 8 lat
Elliot Berinstein z Toronto czekał na swoje zamówienie aż przez 8 lat (Getty Images)
bDePWeaJ

Paczka została nadana przez firmę Well.ca, oferującą produkty do pielęgnacji. Na początku Elliot Berinstein poczuł się zdezorientowany, ponieważ w ostatnim czasie nie składał żadnego zamówienia z ich sklepu internetowego. Po otworzeniu przesyłki okazało się, że w środku znajduje się faktura wystawiona w 2012 roku.

Kanadyjczyk czekał na paczkę 8 lat. Co w niej było?

Jak podaje "9 News", w paczce znajdowała się tubka kremu do włosów Brylcreem. Kiedy Elliot Berinstein zorientował się, że właśnie dotarła do niego zaginiona 8 lat wcześniej paczka, zaczął się śmiać.

bDePWeaL

Otworzyłem ją, a w środku była faktura z 2012 roku i tubka Brylcreem, którą wtedy zamówiłem. Zacząłem się śmiać, ponieważ pomyślałem, że to całkiem zabawne, że dotarła 8 lat później – opowiedział Elliot Berinstein w wywiadzie dla "CTV News".

Zobacz też: Woda wyrzuciła na plażę paczki. Ktoś stracił sporo pieniędzy

Kiedy w 2012 roku Elliot Berinstein nie otrzymał paczki, zgłosił to sprzedawcy. Poinformował przedstawiciela Well.ca, że zamówiony krem do włosów do niego nie dotarł i poprosił o jego ponowne wysłanie. Prośba nie została jednak spełniona.

Stwierdziłem: "okej, to nie jest warte zachodu", więc po prostu o wszystkim zapomniałem – wyjaśnił Elliot Berinstein w rozmowie z "CTV News".

bDePWeaR

W sprawie zabrał głos rzecznik Kanadyjskiej Poczty. Zapewnił, że przypadek z paczką Berinsteina stanowi wyjątek i obiecał dokładnie zbadać cała sprawę.

Ostatecznie Elliot Berinstein nigdy nie wykorzystał dostarczonego kremu. Jak argumentował, po odkręceniu korka okazało się, że wewnątrz znajduje się żółta substancja. Po upewnieniu się, że Brylcreem powinien mieć biały odcień zdecydował że nie będzie ryzykował i nakładał go na włosy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDePWebm
KOMENTARZE
(1)
Zamieszanie
5 miesięcy temu
Żadna nowość ja wysłał paczkę do Krakowa a dotarła do Wrocławia tam odesłali ja na Kraków a z Krakowa na Wrocław i zaś nie dotarła. Po 2 mies dopiero kurier dostarczył.
Najnowsze komentarze (1)
Zamieszanie
5 miesięcy temu
Żadna nowość ja wysłał paczkę do Krakowa a dotarła do Wrocławia tam odesłali ja na Kraków a z Krakowa na Wrocław i zaś nie dotarła. Po 2 mies dopiero kurier dostarczył.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić