aktualizacja 

Podniósł portfel i schował go do kieszeni. "Honor ponad wszystko". Szukają złodzieja

152

Policja z Lipna poszukuje złodzieja, który podniósł portfel z ziemi i schował go do kieszeni. Później pomagał właścicielowi w szukaniu zguby. Mężczyzna w bluzie z napisem "honor ponad wszystko" został nagrany przez monitoring.

Podniósł portfel i schował go do kieszeni. "Honor ponad wszystko". Szukają złodzieja
(Policja)

Do zdarzenia doszło pod koniec października bieżącego roku. Właściciel zgubił swój portfel przed budką z jedzeniem w miejscowości Łochocin (woj. kujawsko-pomorskie).

W portfelu był dowód osobisty, prawo jazdy, karta do bankomatu oraz około 1,6 tys. zł złotych w gotówce. Został znaleziony przez przypadkowego przechodnia, który włożył zdobycz do kieszeni kurtki

"Honor ponad wszystko"

Gdy właściciel zorientował się, że nie ma portfela, złodziej pomagał szukać zguby. Na koniec sprawca kradzieży poczęstował drugiego mężczyznę papierosem.

Zobacz także: Policja ma 21 nowych pojazdów. W tym motocykl i skutery wodne

Policja poszukuje sprawcy kradzieży. Ujawniła wizerunek złodzieja, który tego dnia miał na sobie ciemną kurtkę, ciemne spodnie i buty oraz czarną bluzę z napisami. Z tyłu był to napis "honor ponad wszystko", a z przodu napis "wychowani według zasad".

Osoby, które mają informacje na ten temat bądź rozpoznają złodzieja, proszone są o kontakt. Można zgłaszać się pod numerem telefonu: 514 970 571, lub policjantem prowadzącym sprawę: 477538264.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić