Pokaz ukraińskiej siły. Konwój Rosjan został zmieciony z powierzchni

Władimir Putin ma kolejne powody do zmartwień. Dzielnie broniące się wojska Ukrainy po raz kolejny udowodniły, że nie zamierzają składać broni. Na Twitterze pojawiło się wideo przedstawiające rosyjski konwój, który został całkowicie zniszczony przez ukraińską armię.

Pokaz ukraińskiej siły. Konwój Rosjan został zmieciony z powierzchni
Rosyjski konwój został zbombardowany z powietrza (Twitter)

Ukraińska armia zaciekle broni swojego kraju. Obywatele Ukrainy chcą walczyć z najeźdźcą. Aby zasilić szeregi wojsk, wielu mężczyzn wróciło nawet do kraju z emigracji zarobkowej. Od walki nie uciekają również krajowi przywódcy. W Kijowie za broń chwycili m.in. prezydent kraju Wołodymyr Zełenski, czy światowej sławy bokserzy - bracia Kliczko (Witalij jest merem Kijowa).

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Ukraińskie wojska po raz kolejny wyprowadziły mocny cios w stronę Rosjan. Korespondent wojenny Illia Ponomarenko opublikował na Twitterze nagranie wideo, na którym widać doszczętnie zniszczony konwój rosyjskiej armii. Autor wpisu poinformował, że maszyny agresora zostały zaatakowane przez samoloty należące do Sił Powietrznych Ukrainy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

O ataku poinformował również resort obrony Ukrainy. Na jego twitterowym profilu również zaprezentowano nagranie wideo, jednak o znacznie bardziej drastycznym charakterze. Oprócz zniszczonych maszyn na klipie widać również spopielone ciała rosyjskich żołnierzy, którzy zginęli w tym starciu.

UWAGA! DRASTYCZNE WIDEO!

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Orędzie Putina. Jak zareagował Kijów? "Potwarz dla narodu ukraińskiego"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić