aktualizacja 

Pokazał język i pobił rekord Guinnessa. Aż trudno uwierzyć, ile ma cm

7

Nick Stoeberl z Salinas w Kalifornii (Stany Zjednoczone) ma niezwykle wyjątkową i bijącą rekordy przypadłość. Mężczyzna ma najdłuższy język na świecie! W tej kategorii pobił rekord Guinnessa. - Zawsze o tym wiedziałem - przyznaje rekordzista. Aż trudno uwierzyć, ile centymetrów ma jego język.

Pokazał język i pobił rekord Guinnessa. Aż trudno uwierzyć, ile ma cm
Niewiarygodne. Ma najdłuższy język na świecie (Pixabay, TikTok, Diesel)

Mężczyzna z najdłuższym językiem na świecie. Nick Stoeberl z Salinas w Kalifornii pobił rekord Guinnessa w tej niecodziennej kategorii. Okazuje się, że mężczyzna pobił wszystkich ludzi tej samej płci na świecie. Mężczyzna przyznał, że od zawsze wiedział, że za jego językiem kryje się coś wyjątkowego.

Zawsze wiedziałem, że mam długi język, to tak jakbyś zwyczajnie wiedział, że twoja ręka jest dużo większa od innych. Było to całkiem przydatne podczas długich podróży, gdy siedziałem na tylnym siedzeniu i wystawiałem język do innych ludzi - żartuje rekordzista.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: co za rzut! Koszykarz pobił rekord Guinnessa

Niewiarygodne. Ma najdłuższy język na świecie

Nick ma najdłuższy na świecie język. Aż trudno uwierzyć ile ma centymetrów. Jego język mierzy 10,1 cm! - Jest tak długi, że zmieści się na nim pięć pączków! - czytamy na stronie Guinness World Records. Jak żyje się z tak długim językiem? Mężczyzna przyznaje, że za każdym razem, gdy poznaje kogoś nowego znajomi mówią: - Hej, to jest Nick Stoeberl, ma najdłuższy język na świecie". Więc gdy kogoś spotykam, od razu muszę po prostu wystawić mu język.

Jedną z najbardziej przydatnych rzeczy, które oferuje mój język, jest brak konieczności używania serwetki. Mój długi język jest przydatny do wielu rzeczy, m.in.: lizania lizaków, jedzenia lodów i zbierania całego puddingu z dna kubka.

Mężczyzna z najdłuższym językiem na świecie maluje nim obrazy. To kolejna rzecz, do której sprytnie wykorzystuje swoją przypadłość. - Używam języka do tworzenia… można to chyba nazwać sztuką. Zawijam język w folię spożywczą, zanurzam go w akrylowej farbie i nakładam na płótno - relacjonuje Nick.

Jedną z rzeczy, których się nauczyłem, jest to, że w rzeczywistości jestem bardziej narażony na zadławienie się językiem podczas snu, więc to zdecydowana wada tak długiego języka - dodaje mężczyzna.

Rekord Nicka został po raz pierwszy potwierdzony 27 listopada 2012 r., a teraz zbliża się okrągła rocznica utrzymania tego rekordu.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić