HNM| 
aktualizacja 

Pokazała film z Białego Domu. Internauci bezlitośni

16

Na Twitterze Melanii Trump pojawił się film, na którym wciąż jeszcze pierwsza dama USA przechadza się po Białym Domu i podziwia z dumą tegoroczne świąteczne dekoracje. Internauci gorzko ocenili wystrój Białego Domu. W sieci pojawiły się ostre komentarze.

Pokazała film z Białego Domu. Internauci bezlitośni

Melania Trump dziękowała na Twitterze za pomoc w udekorowaniu Białego Domu. Wcześniej w social mediach pierwszej damy pojawił się film, podczas którego dumna z siebie Melania Trump podziwiała efekty pracy prawdopodobnie setek osób zaangażowanych w strojenie Białego Domu - w tym także ochotników.

Jak dekoracje ocenili internauci? Pod filmem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Użytkownicy sieci nie szczędzili w słowach. Nazywali rzeczy po imieniu. Poniższe komentarze zostały przetłumaczone na język polski.

Co to jest? Ale kiczowate.
Kicz.
Po prostu tania tandeta.
I te czarne wazony. Jak urny! Nie ma to jak wystroić wnętrze na święta, upodabniają je do wystawy w domie pogrzebowym.
Grinch queen.

Ostatni komentarz odnosi się do filmu "Grinch", gdzie główny, tytułowy bohater chce zepsuć wszystkim święta. To nie pierwszy raz, kiedy Melania Trump została nazwana tak przez internautów.

Jej przydomek wziął się m.in. stąd, że w 2018 roku Melania Trump gorzko wypowiedziała się o świętach. Jej komentarz nt. Bożego Narodzenia wyciekł i szybko rozniósł się po sieci. Melania Trump miała drwić sobie ze świąt i stwierdzić, że te przecież "nikogo nie obchodzą". Nagranie upubliczniła przyjaciółka pierwszej damy, Winston Wolkoff, podczas rozmowy w studiu CNN.

W związku z jej komentarzem internauci pytają Melanię Trump, dlaczego na odchodne postanowiła udekorować cały Biały Dom. Przecież święta Bożego Narodzenia, a więc także choinka, bombki i wszystko to, co kojarzy się z tym okresem, powinny ją "nie obchodzić". Pierwsza dama jednak nie umiała sobie odmówić.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić