o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GGG
|

Burza w USA. Człowiek Trumpa zrobił to prezydentowi. Pokłosie wyborów

203
Podziel się

Sensacyjne doniesienia z USA. Dr Scott Atlas zrezygnował z funkcji specjalnego doradcy prezydenta Donalda Trumpa w sprawie koronawirusa. Mężczyzna pełnił tę funkcję 4 miesiące.

Burza w USA. Człowiek Trumpa zrobił to prezydentowi. Pokłosie wyborów
Dr Scott Atlas i Donald Trump (Getty Images, Alex Wong)
bDTsqnYl

To koniec misji dr Scotta Atlasa. Uczony zrezygnował z funkcji specjalnego doradcy prezydenta Donalda Trumpa w sprawie koronawirusa. Informację ogłosił w poniedziałek urzędnik Białego Domu. Atlas był na stanowisku cztery miesiące, podczas których wielokrotnie ścierał się z innymi członkami grupy,

Działania Atlasa są bardzo negatywnie oceniane przez innych specjalistów. Ci uważają, że ten dostarczał Trumpowi mylących lub niepoprawnych informacji na temat pandemii, co wywołała taki, a nie inny stosunek prezydenta do niej. Koledzy Atlasa ze szkoły medycznej Uniwersytetu Stanford podkreślają, że jego rezygnacja to triumf nauki i prawdy nad fałszem.

bDTsqnYn
Jego działania podkopały i zagrażały zdrowiu publicznemu, nawet gdy przez COVID-19 straciło życie wielu ludzi - napisali w oświadczeniu koledzy.

O rezygnacji poinformował FOX News. Niektórzy podkreślają, że prezydent Trump może winić Atlasa za utratę wielu głosów wyborczych. To właśnie jego rady spowodowały podejście polityka do tematu pandemii, które nie spodobało się znacznej części Amerykanów. Zwolniony specjalista bagatelizował obowiązek noszenia maseczek. W listopadzie przyznał, że lockdowny w USA były "epicką porażką".

Koronawirus w USA

Pandemia koronawirusa w USA nie zwalnia tempa. Kraj ten został nią najbardziej dotknięty. 27 listopada odnotowano tam światowy rekord ponad 205 tysięcy zakażeń w ciągu doby. Od początku pandemii koronawirusem zakaziło się 13,6 miliona Amerykanów. Niestety 268 tysięcy z nich poniosło śmierć.

bDTsqnYt
Zobacz także: Barbara Nowacka spryskana gazem. "Odpowiedzialność ponosi Kaczyński i Morawiecki"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDTsqnYO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(203)
mk@
5 miesięcy temu
Podobnie będzie w Polsce
jeszcze
5 miesięcy temu
trochę i u nas zaczną się ucieczki !!!!!!!!
Polak
5 miesięcy temu
Odliczając bezpośrednie ofiary Covid-19 w Polsce w 2020 roku zmarło prawie o 30 000 ludzi więcej niż w 2019 roku. Ci ludzie mogliby żyć, ale PiS postanowił inaczerj.
bDTsqnYP
Plandemia
5 miesięcy temu
Zaplanowany jest dwukrotny atak na Iran ... Dopiero po drugim ataku Iran odpowie kontratakiem ... Jeżeli tak będzie to z Izraela nie wiele zostanie .. Niestety ... faktycznie taki jest plan ... Atak na Iran ... I to dwukrotnie ... Ale Iran jest na to przygotowany ... I po drugim ataku nastąpi kontratak ... W konsekwencji z Izraela nie wiele zostanie . ... Na południu Polski i na Ukrainie już przygotowania robią na przyjęcie tych - izraelskich - "uchodźców" ...
Be Like Noah
5 miesięcy temu
Gisella - Be Like Noah ... ------------- Matka Boża do Gisella Cardia 21 listopada 2020 r .: ------------- Moje drogie dzieci, pamiętajcie, że od dziś demoniczny duch będzie silniejszy, opanuje wiele umysłów; proszę, wierzcie moim słowom, przygotujcie się na wyrzeczenia, których będą od was wymagać - podążajcie za moimi słowami. Bądź jak Noe, kiedy przygotowywał Arkę, a wszyscy uważali go za szaleńca, ale miał wiarę i ocalił swoją rodzinę i gatunki zwierząt. To najgorszy czas, jakiego kiedykolwiek doświadczyła ludzkość, dlatego proszę was, moje dzieci, abyście mieli wiarę, a zostaniecie zbawieni. Bądź mały - tylko w ten sposób możesz wejść do Królestwa Bożego. Bez względu na to, jak wielu ludzi będzie tobą gardzić, osądzać i prześladować, będziesz miał przy sobie moich Aniołów, którzy uczynią cię niewidzialnym ze względu na zło, zwłaszcza gdy będziesz w swoich schronieniach. Proszę, aby w każdym domu postawiono ołtarz i poświęcone świece; mój Syn i ja zawsze będziemy z wami; nie lękajcie się: mój Pan zwyciężył śmierć i was kocha. Teraz błogosławię was całym ogniem miłości Matki, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. ----------- „Sami bowiem dobrze wiecie, że dzień Pański nadejdzie jak złodziej w nocy. Kiedy ludzie mówią: „Pokój i bezpieczeństwo”, wtedy przychodzi na nich nagła katastrofa, jak bóle porodowe na kobietę w ciąży, i nie uciekną. (1 Tes 5-2) [↩]
Najnowsze komentarze (203)
Wlodek43
4 miesiące temu
Kilkaset razy więcej umarło ludzi z powodu braku opieki i pomocy medycznej niż na sam SARS cov 2..Przykład ?o 98% zmalała ilość zgonów na grypę, 85% udary, i dziesiątki innych chorób. To są morderstwa, a nie pandemia!!
Turysta
5 miesięcy temu
U nas już podaja sie do dymisji, a Duda jedzie na narty, a jego kolega Trump gra w golfa
Huk
5 miesięcy temu
Nie piszcie tak głośno. To straszna informacja.
kik
5 miesięcy temu
Ludzie? Jacy ludzie - mowa zaledwie o jednym człowieku...
Oku
5 miesięcy temu
Ucieka bo wie jako ekspert ze to jedna wielka sciema.
guy
5 miesięcy temu
Po co używać słów, które dyskredytują osoby z otoczenia Prezydenta Trampa,słowo ucieczka ma sugerować, że co? No cóż takie mamy czasy, że polityczny kapital zbija się na fake newsach .
Tomek
5 miesięcy temu
To duren nic nie mial do powiedzenia ,glosil chora propagande
Jonh ny
5 miesięcy temu
W tym samym czasie rok wczesnej na choroby wirusowe (grypa ) zmarło tyle samo chorych tylko z ta różnica ze ich Nikt ta szczegółowo nie liczył oprócz tego jest wiele oszustw przykład z ny przewożą człowieka który umiera w szpitalu po wypadku szpital robi test na COVID i wydaje zaświadczenie ze zmarł na zarazę chińska ponieważ za każdy test szpital dostaje duża dotacje ze stanu ot cała prawda o statystyce
bDTsqnYH
Wymieralnia.
5 miesięcy temu
16,1 tys. - tyle wyniosła liczba zgonów w pierwszym pełnym tygodniu listopada 2020. Przed rokiem w porównywalnym okresie (i 4 lata wcześniej) liczba ta wyniosła ca 7,6 tys. Mowa zatem o wzroście aż o 112 proc.
Myśl_first.
5 miesięcy temu
Tylko deb x le podają takie dane w liczbach bezwzględnych. USA to ca 8,5 x Polska (324 mln vs 38). 205 tys/324 mln = 0,6 zakaż/tys. Dobowy max dla Polski: 28 tys. (7 listopad), czyli 28 tys./38 mln = 0,7 zakaż/tys., czyli 15% więcej niż w USA. Jakieś pytania?
apud
5 miesięcy temu
covid trwa dłużej niż 4 m-ce...kto był wczesniej?.....jak zwykle głupawy, tendencyjny tekst
Seba
5 miesięcy temu
Zakażenia, zakażenia. Chyba istotniejsze jest to ilu ludzi choruje!?
A w Polsce
5 miesięcy temu
nagle ludziska przestali chorować i umierać na zwykłą grypę i z przyczyn jej powikłań. I ani mru-mru. Można ? Można. Pytanie tylko, kto za tym stoi skorumpowany z tajniakami światowymi ...
polan
5 miesięcy temu
Ciekawe co powiedzą jak Trump zostanie Prezydentem Ameryki !!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić