aktualizacja 

Polacy nawet się nie spodziewają. Jackowski grzmi o zagrożeniu

Najbardziej znany jasnowidz w Polsce - Krzysztof Jackowski ujawnił swą przepowiednią na 2023 rok. Wizjoner zdradził, że widzi podzieloną Polskę. I nie chodzi tutaj o poglądy polityczne. W której części naszego kraju mieszkańcy mogą spać spokojnie?

Polacy nawet się nie spodziewają. Jackowski grzmi o zagrożeniu
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski to niewątpliwie najpopularniejszy jasnowidz w kraju. Jego spotkania "na żywo", które organizuje na swoim kanale na YouTube przyciągają setki internautów. Oczywiście jego słowa należy traktować z przymrużeniem oka i podchodzić do nich z odpowiednim dystansem. Nie wszystkie wizje mają swe odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Tym razem w rozmowie z "Super Expressem" jasnowidz z Człuchowa podzielił się przepowiednią na rok 2023 r. Polakom spędza sen z powiek wiele problemów, jak: drożyzna w sklepach, wysokie rachunki na prąd i gaz i wciąż rosnące ceny paliw. Jackowski nie ma dobrych wieści.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Prezydent Sopotu o sprawie Iwony Wieczorek. "Patrzę z przerażeniem"

Według przepowiedni Jackowskiego w tym roku nie odbędą się wybory, a w Polsce będzie rządziła Komisja Tymczasowa.

Dla nas nie będzie to miało żadnego znaczenia kto wygra i jaka siła będzie rządzić. My będziemy mieli zupełnie inne kłopoty. Wcale nie jest takie pewne czy nasz kraj, poszczególne regiony zachowają w przyszłości suwerenność. Ja mówię coś, co nie ma sensu, ale proszę pamiętać, że dwa lata temu ja mówiąc wtedy o tym, że będzie wojna też wtedy to nie miało sensu - powiedział najpopularniejszy jasnowidz w kraju.

Jackowski zdradził także, w jakich regionach Polski będzie można żyć nieco spokojniej.

Dla mieszkańców Poznania nadchodzący rok będzie podobny jak dla mieszkańców Szczecina. To jest dziwne. Widzę, jakby jakaś część polski była w czymś niedobrym, a duża różnica, jest w drugiej części Polski, tej lepszej. Polska podzielona, ale tym razem nie politycznie, ale a z innych przyczyn. Być może będą to działania, które będą się działy poza naszymi granicami, które też trzeba brać pod uwagę. Niech nie daj Bóg jakaś rakieta uszkodzi elektrownię atomową na Ukrainie albo niech Rosja zrzuci jakąś broń biologiczna, ja czuję zagrożenie. Polska w 2023 odczuje to nie tylko gospodarczo, ale efekt tego Polska odczuje fizycznie - wyznał w rozmowie z "Super Expressem Krzysztof Jackowski.
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić