aktualizacja 

Była godzina 7:10. Kierowca z nagrania poszukiwany przez policję

140

Policjanci z komendy w Świeciu prowadzą poszukiwania kierowcy, który potrącił dziecko na przejściu dla pieszych i uciekł. Zdarzenie zostało zarejestrowane na nagraniu, które opublikowano w mediach społecznościowych.

Była godzina 7:10. Kierowca z nagrania poszukiwany przez policję
Kierowca potrącił dziecko (Policja)

Skandaliczne sceny rozegrały się 27 maja. O 7.10 na przejściu dla pieszych w rejonie skrzyżowania o ruchu okrężnym na ul. Żwirki i Wigury w Świeciu doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji z udziałem dziecka i kierowcy samochodu osobowego.

Ciężko wytłumaczyć zachowanie kierującego czerwonym autem. Samochód podczas zjeżdżania z ronda potrącił dziewczynkę przechodzącą przez przejście dla pieszych. Jakby tego było mało sprawca zdarzenia niezwłocznie uciekł z miejsca zdarzenia. Na szczęście udało się uniknąć tragedii. 6-latka nie odniosła obrażeń w wyniku tego incydentu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Zdarzenie zostało nagrane przez kamerę miejskiego monitoringu. Policja zamieściła w mediach społecznościowych zarejestrowany materiał wideo, na którym widać potrącenie dziewczynki i ucieczkę kierowcy. Funkcjonariusze zespołu do spraw wykroczeń z komendy w Świeciu poszukują kierowcy i jednocześnie zwracają się z apelem do osób, które były świadkami tego zdarzenia, z prośbą o kontakt osobisty lub telefonicznie pod numerami 47 752 52 34 lub 112.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić