Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Policja szuka słynnego "Froga". List gończy za Robertem Nogalem

15
Podziel się

Policjanci z warszawskiego Targówka poszukują Roberta Nogala ps. "Frog". Mężczyzna słynie z pirackich rajdów samochodowych po stolicy, nagrywanych i upublicznianych w sieci.

Policja szuka słynnego "Froga". List gończy za Robertem Nogalem
Policja poszukuje słynnego "Froga". (Youtube.com)
bEIVovpN

Robert Nogal miał rozpocząć karę na początku 2021 roku, wyznaczoną prawomocnym sądowym wyrokiem. Mężczyzna ma do odsiedzenia łącznie półtora roku. Prokurator wnioskował o pięcioletnie osadzenie Nogala w zakładzie karnym. Obrońca chciał uniewinnienia swojego klienta.

Nogal to jeden z najbardziej znanych piratów drogowych w Polsce. W 2014 roku w sieci opublikowano wstrząsające nagranie z warszawskich ulic. Na filmie widać, jak kierowca bmw z dużą prędkością wjeżdża na czerwonym świetle na jedno ze stołecznych skrzyżowań, po czym mija slalomem jadące wokół niego auta.

bEIVovpP

Kilka lat później Robert Nogal został skazany prawomocnie na półtora roku więzienia za prowadzenia auta pomimo zakazu. Oskarżony nie pojawił się jednak do odbycia kary. Jak ustaliła redakcja Polsatu, latem "Frog" był widywany na nocnych spotkaniach amatorów samochodów i szybkiej jazdy.

Policja szuka "Froga"

Mężczyzna jest ścigany listem gończym w celu odbycia kary roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności - poinformowała rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI kom. Paulina Onyszko.
bEIVovpV

Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu (47) 723-81-71, (47) 723-87 50 lub z najbliższą jednostką policji.

Zobacz także: Składała życzenia nauczycielom. Przytyk w kierunku Czarnka
bEIVovqq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(15)
jaa
2 dni temu
bylo likwidowac granice?zwyklemu obywatelowi koło h.. latało czy one sa czy nie..teraz jest cyrk..
Barti
2 dni temu
Dajcie nagrodę min. 2 tysie PLN, to go zaraz ktoś wsypie.
1234567890
3 dni temu
Niech sobie radzą sami od tego jest policja żeby go znalazła.Przyzwyczaili się do donosicielstwa ,a sami nic nie robią.Nie donoście bo to najgorsze co może być.Ludzie siedzieli,siedzą i siedzieć będą ,wszystko w swoim czasie.
bEIVovqr
Wiedznowidz
3 dni temu
Wyjechal z planety.. nie bedzie sie poniżał
xxx
3 dni temu
O co im chodzi, przecież Żaba dobrze jezdzi, nie spowodował żadnego wypadku, lepiej by było gdyby zaczęli zabierać kwity dziadkom, którzy pomimo demencji kierują pojazdami, powodując realne zagrożenie, co z tego, że dziadki jeżdżą powoli, skoro niektórzy z nich mają ogromne problemy z koncentracją uwagi i przez to potrafią robić bezmyślne manewry na drodze.
....hahahaha
3 dni temu
Glupie to, żeby nie wiedzieli gdzie jest??? Nie sądzę , żeby sìę specjalnie silił na ukrywanie . To raczej lenistwo mundurowych ....
Śmiesznie
3 dni temu
Pewnie masz info z pierwszej ręki, że tak piszesz. Wierzę ci w 100%.
zły
3 dni temu
dlatego policja woli ganiać szaraków bo łatwo idzie. Z kozakami większego kalibru już sobie nie radzi...
Co za kraj
3 dni temu
Podobno nakaz sadowy byl juz dawno, a sam Frog normalnie funkcjonowal nie ukrywal sie. To policja dala ciala i tyle w temacie.
Aśka
3 dni temu
Bravo Frog, żeby te psy nigdy Cię nie dopadły. Nie ważne ile przepisów złamałeś ale pokazałeś że umiesz jezdzić w odróżnieniu od tych emerytów zapychających miasta
Brajan
3 dni temu
musi teraz doświadczać "wspaniałego" uczucia :) Wkazdej chwili mogą go dopaść i nie wie tylko kiedy :)coś pięknego :)
ahahahhgahaha
3 dni temu
można juz załozyc że będzie siedział od dechy do dechy :) hurrra !!!!!!!
freedom
3 dni temu
Niech wyśle pismo, ze ma cukrzycę- nie odsiedzi ani dnia. W tym kraju mordercy nie siedzą w więzieniach bo im "dieta nie pozwala". Ale mogą być zawodnikami MMA, jeździć po świecie i chlać wódę- ale odsiedzieć kary nie mogą.
bEIVovqj
Chudy Byk
3 dni temu
Solidne gumowanie by się przydało. Pierwszy bym się zgłosił do takiej roboty.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić