aktualizacja 

Policja z Poznania pokazała zdjęcie. Ten mężczyzna ma poważne kłopoty

83

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto poinformowali o rozpoczęciu poszukiwań przestępcy. Funkcjonariusze opublikowali w sieci fotografię z wizerunkiem mężczyzny odpowiedzialnego za kradzież z włamaniem do samochodu.

Policja z Poznania pokazała zdjęcie. Ten mężczyzna ma poważne kłopoty
Policja szuka włamywacza (Policja)

Statystyki dotyczące niektórych przestępstw w Polsce budzą przerażenie. Policyjne dane jasno wskazują, że liczba włamań i kradzieży w naszym kraju od sześciu lat nie maleje. Niestety nadal są osoby, które zamiast uczciwej pracy wolą przywłaszczyć sobie przedmiot należący do innej osoby.

O kolejnym przykrym zdarzeniu poinformowali policjanci z Komisariatu Policji Poznań. W stolicy Wielkopolski doszło do kradzieży z włamaniem do samochodu osobowego. Do przestępstwa doszło między 5 a 6 września 2022r. przy ul. Gabszewicza. Przestępca spowodował spore straty. Służby wyceniły je na łączną wartość około 8 tysięcy złotych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Obajtek na "krótkiej liście" prezesa. "Człowiek wybitny"

Niestety złodziej spowodował straty i nadal pozostaje nieuchwytny dla organów ścigania. Policjanci wpadli jednak na trop mężczyzny, który najprawdopodobniej jest odpowiedzialny zarówno za włamanie, jak i kradzież. Funkcjonariusze opublikowali w sieci fotografię, na której widać podejrzanego. To osoba płci męskiej o szczupłej budowie ciała. W momencie wykonania zdjęcia ubrana była w puchową kurtkę, czapkę i spodnie dresowe.

Policjanci z Poznania mają nadzieje na zatrzymanie złodzieja. Niestety nie będzie to dla nich możliwe, gdyż nadal nie wiedzą kim jest mężczyzna z fotografii. To właśnie dlatego postanowili opublikować w sieci fotografię z jego wizerunkiem. O pomoc w jego zidentyfikowaniu zwrócono się do internautów. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć proszone są o kontakt telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto pod nr 47 77 123 11/12.

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić