Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JKM
|

Policjant dostarczył jej lunch. Mina kobiety mówi wszystko

6
Podziel się:

Umundurowanego funkcjonariusza zamiast dostawcy jedzenia zastała w drzwiach jedna z mieszkanek Południowej Dakoty. Okazało się, policjant przywiózł jej zamówienie. W rozmowie z kobietą wyjaśnił, że kierowca z jedzeniem został po drodze aresztowany.

Policjant dostarczył jej lunch. Mina kobiety mówi wszystko
Mundurowy wręczył zaskoczonej kobiecie torby z jedzeniem (YouTube)

Niecodzienna sytuacja miała miejsce we wtorek w miejscowości Sioux Falls. Anastasia Elsinger podzieliła się w mediach społecznościowych niezwykłym nagraniem z domofonu. Na filmie widać, jak policjant dzwoni do drzwi, a następnie wręcza kobiecie torbę z jedzeniem.

Wiem, że nie jestem tym, kogo się spodziewasz. Kierowca wiozący Twoje zamówienie został aresztowany, więc pomyślałem, że dokończę zamówienie – zwraca się do zaskoczonej kobiety funkcjonariusz.

Policjant dostarczył kobiecie jedzenie. Nagranie szybko stało się hitem

Klip szybko obiegł media społecznościowe. Film w ciągu 24 godzin obejrzano ponad 11 mln razy. Internauci byli zachwyceni zachowaniem policjanta.

O mój Boże, to jest niesamowite – skomentowała jedna z osób.
Pewnie musiał ćwiczyć po drodze ten tekst o tym, że "nie jest tym kimś, kogo się spodziewasz" – zażartowała kolejna.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Gosc
4 miesiące temu
Nie do pomyślenia w Polsce i tym się różni nasza policja w stanach od tej polskiej przepaść tutaj pomogą ci w każdej sytuacji śmieszy mnie pomysł polskiej policji która chciała umieszczać napis na samochodach pomagamy i chronimy
Pablo
4 miesiące temu
Po co to filmował? Dobry człowiek jest dobry a nie kolekcjonuje lajki. Typowe… jak by nie socjal media to dobro znaczyło by więcej…
Paweł
4 miesiące temu
W dzisiejszym świecie normalne zachowanie traktowane jest jako coś wyjątkowego. Dlaczego nie jesteśmy dla siebie dobrzy codziennie?
Asia
4 miesiące temu
Są na świecie jeszcze dobrzy ludzie 😀👋
antythebill
4 miesiące temu
Często zastanawiam się z czego wynika prawidłowość, że obywatele USA mają aż takie siano w głowie ??? Naród tak ogłupiały, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
sks
4 miesiące temu
Urocze
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić