Dramat 37-latka z Krakowa rozegrał się w domu. To policjant

380

Funkcjonariusz z jednego z komisariatów KPP w Krakowie uległ w domu poważnemu wypadkowi, w wyniku którego doznał urazu kręgosłupa szyjnego. Jego koledzy proszą o wsparcie finansowe dla 37-latka. Przed mężczyzną bowiem długa i kosztowna rehabilitacja.

Dramat 37-latka z Krakowa rozegrał się w domu. To policjant
Funkcjonariusz z jednego z komisariatów KPP w Krakowie uległ w domu poważnemu wypadkowi, w wyniku którego doznał urazu kręgosłupa szyjnego. (Policja)

37-letni policjant z Krakowa 22 listopada br. uległ w domu poważnemu wypadkowi, w wyniku którego doznał urazu kręgosłupa szyjnego, co poskutkowało czterokończynowym porażeniem.

Funkcjonariusz przeszedł poważną operację. Rokowania lekarzy są optymistyczne, lecz konieczna jest długa i kosztowna rehabilitacja. Codzienne ćwiczenia przynoszą pozytywne efekty - informuje żona policjanta na stronie Fundacji Votum.

Zarówno żona policjanta, jak i jego koledzy z pracy zwracają się z prośbą o wsparcie finansowe potrzebne na dalszą rehabilitację 37-latka.

Każda kwota jest cenna. Już nie raz jednoczyliśmy się w trudnych chwilach. Zjednoczmy się również teraz w pomocy dla naszego kolegi - proszą małopolscy policjanci.

Wpłaty można dokonać na rachunek Fundacji VOTUM, pod opieką, której Bartek się znajduje:

Fundacja Votum, ul. Wyścigowa 56 i, 53-012 Wrocław

32 1500 1067 1210 6008 3182 0000

Tytuł przelewu: Bartosz Błachno

Jak informuje małopolska policja, jest również możliwość wsparcia poprzez przekazanie w nadchodzącym roku 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane: KRS: 0000272272, cel szczegółowy: Bartosz Błachno.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Wyborcy PiS zdradzeni? Ekspert o decyzji prezydenta ws. lex TVN
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić