o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Polka zaginęła w Szwecji. Mąż uprowadził 32-letnią Beatę Ratzman?

167
Podziel się

W szwedzkim Malmö od piątku trwają poszukiwania zaginionej Polki. Głównym podejrzanym w tej sprawie jest maż 32-letniej Beaty. Został już aresztowany przez miejscową policję.

Polka zaginęła w Szwecji. Mąż uprowadził 32-letnią Beatę Ratzman?
Polka zaginęła w Szwecji. Mąż uprowadził 32-letnią Beatę Ratzman? (Getty Images, Policja)
bESPAPpN

Od kilku dni Beata Ratzman nie daje znaków życia. Zaginięcie kobiety zgłoszono na policję w nocy z piątku na sobotę. Służby mundurowe uruchomiły szeroką akcję poszukiwawczą. Policja stara się znaleźć kobietę, wykorzystując drony, helikoptery czy psy tropiące. Póki co poszukiwania nie przyniosły żadnego rezultatu.

Kobieta po raz ostatni widziana była ze swoim mężem, z którym jest w trakcie rozwodu. Oboje mieli jechać srebrnym suzuki vitara z 2002 roku. Zatrzymali się w dzielnicy Oxie, dzielnicy Malmö. Potem do samochodu wrócił tylko sam mąż.

bESPAPpP

Od tego momentu z kobietą nie ma żadnego kontaktu. Według szwedzkich mediów policja koncentruje swoją pracę wokół pola golfowego w Oxie. Rzecznik policji Nils Norling zapewnił, że "zakłada się, że zaginiona osoba wciąż żyje".

Konflikt Beaty z mężem

Jak podaje szwedzka gazeta "Aftonbladet", Beata Ratzman starała się o wyłączną opiekę nad dziećmi oraz sądowy zakaz kontaktu ze strony małżonka ze względu na groźby i przemoc, jakich miała doświadczyć.

Z tego powodu głównym podejrzanym w całej sprawie jest mąż kobiety. We wtorek został zatrzymany i usłyszał zarzut uprowadzenia Beaty.

bESPAPpV

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt ze szwedzką policją pod numerem 0046 77 114 14 00 lub z najbliższą jednostką policji (w Polsce) pod numerem alarmowym 112.

Zobacz także: PSL wraca do pomysłu "zmiany czasu”. Włodzimierz Czarzasty zabrał głos
bESPAPqq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(167)
Magan
2 miesiące temu
Tylko Beata tez nie była święta . Już w Polsce zdecyzja sądu chciano jej zabrać dzieci,wiec uciekła do Szwecji i spłodzili jeszcze jedno dziecko. Akurat mam wiadomości o niej od jej byłej szefowej firmy sprzątającej . Niestety Beata miała straszne problemy z alkoholem, dzięki temu nie mogła zagrzec miejsca w żadnej pracy. Tutaj w Szwecji tez się zastanawiano, czy nie odebrać jej dzieci
Gienia
2 miesiące temu
Ratzman brzmi jak Stoltzman.
Horacy 22
2 miesiące temu
Niech dalej się łączą z obcokrajowcami. A potem płacz jest
bESPAPqr
Zofia
2 miesiące temu
Boże, Boze
NO NIE
2 miesiące temu
???
Olaf
2 miesiące temu
Nie chce mówić? Przestrzelić mu kolano, najpierw jedno-potem drugie itd.
nicku
2 miesiące temu
Dostanie za morderstwo surowy wyrok, co najmniej miesiąc prac publicznych.
Robert
2 miesiące temu
Na stronach szwedzkich jest zdjęcie męża. Bardzooo opalony. Przypadek?
Gościu 0780
2 miesiące temu
Przykra sprawa.. Ale za Dlugo to trwa. Pogoda w Szwecji straszna. Jeśli nie przebywa w budynku, to ciężko przeżyć.
Robert
2 miesiące temu
Super. Podpalany Szwed. Czego mozna bylo sie spodziewac. Jeszcze Malmo tam nawet policja sie boi Wjechac... ale sami do tego doprowadzili. A bedzie jeszcze gorzej.
OCHRONIARZ
2 miesiące temu
MĘŻA NATYCHMIAST NA WARIOGRAF,LUB SKOPOLAMINA,ALBO PODOBNIE DZIAŁAJACY SPECYFIK PRAWDY. - TUTAJ SZUKAJCIE. = Zatrzymali się w dzielnicy Oxie, dzielnicy Malmö. Potem do samochodu wrócił tylko sam mąż.
boniek
2 miesiące temu
niźle carnaswecja-wolska 1:0 ,a taka była zadowolona
Robo
2 miesiące temu
Czarny Szwed😂😂😂😂
bESPAPqj
Ojciec
2 miesiące temu
Babska moga sobie po rozwodzie wypie... nawet na antarktyde jesli sobie tak winszuja. Ale kazda ktora chce zabronic ojcu na kontakt z dziecmi zasluguje na czape!!! Druga sprawa jest skandaliczne aresztowanie czlowieka! Od razu lata na czolo bo sie z nia klocil??? Dopoki sad nie udowodni mu winy za jakies przestepstwo jest niewinny!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić