Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Poniedziałkowe debaty. Najlepsze memy. Internauci bezlitośni

148
Podziel się:

Nadal nie opadły emocje po debatach prezydenckich. Wzbudzają je nie tylko odpowiedzi kandydatów na urząd prezydenta Polski, lecz również fakt, że padły one w trakcie dwóch oddzielnych wydarzeń. Wielu internautów postanowiło – już tradycyjnie – rozładować napięcie przez memy i śmiech.

Poniedziałkowe debaty. Najlepsze memy. Internauci bezlitośni
Internauci komentują debaty prezydenckie w Końskich i Lesznie poprzez memy (Facebook.com)

Na dzień przed debatą prezydencką w Końskich Rafał Trzaskowski zrezygnował ze swojego udziału. Jednocześnie kandydat Koalicji Obywatelskiej zaproponował Andrzejowi Dudzie własne wydarzenie – "Arenę Prezydencką" w Lesznie. Ostatecznie ku zaskoczeniu Polaków obaj politycy wzięli udział w dwóch oddzielnych debatach.

Wybory prezydenckie 2020: debaty w Końskich i Lesznie. Memy

Autorzy memów nie zapomnieli o poprzednich starciach kandydatów na prezydenta. Pojawiły się m.in. odniesienia do muchy, która usiadła na głowie Waldemara Witkowskiego w czasie poprzedniej debaty w TVP.

Autorzy memów odnoszących się do polskiej polityki chętnie sięgają po kadry z filmów Stanisława Barei. W internecie cieszą się popularnością między innymi żarty, że zwolennicy Andrzeja Dudę nie muszą uczestniczyć w II turze wyborów prezydenckich, ponieważ ich głos automatycznie się przenosi (co oczywiście jest nieprawdą).

W czasie debat prezydenckich jeden z podestów pozostawał pusty. Było to stanowisko przeznaczone dla nieobecnego kandydata, który w tym czasie odpowiadał na pytania w konkurencyjnej stacji. Ten fakt przysporzył internautom wiele radości i śmiechu.

Na obecnego prezydenta padły podejrzenia, że czytał swoje odpowiedzi z promptera. Mimo że internauci nie są w stanie tego udowodnić, nie odmówili sobie przygotowania memów na ten temat.

Zobacz także: Zobacz też: Debata 2020. Rafał Trzaskowski: czasami boję się swojej żony
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(148)
elear
2 lata temu
a czajka "pracuje" ...
emigrant
2 lata temu
A ja mam to wszystko w dupie.Jakie to szczęście,że ja zaraz po studiach /w 1973 r/wyjechałem do zgniłych Niemiec i tam pracowałem w swoim zawodzie / mgr inż.energetyk a żona jako lekarz stomatolog/Teraz jesteśmy już na niemieckich emeryturach i mieszkamy w Polsce blisko granicy z Niemcami,mamy podwójne obywatelstwo i w razie czego zawsze mogę wrócić i mieszkać w Niemczech.Dzieci nasze pokończyły ichne wyższe uczelnie i też założyły już swoje rodziny,my cieszymy się wnukami i zwiedzamy Polskę ,bo cały świat to zwiedziliśmy jak pracowaliśmy i mieszkaliśmy w Niemczech.Mam apel do młodych,uczcie się języków i studiujcie,najlepiej studia techniczne lub medyczne a pracę i godziwe zarobki zdobędziecie na zachodzie i zwiewajcie z kaczolandu bo tu niczego się nie dorobicie.
Lena
2 lata temu
Sęk w tym, że Polacy wolą jednak puste obietnice bez pokrycia aniżeli zmiany na lepsze, które gołym okiem widać. Polacy to jednak przewrotny naród i nic na to nie poradzimy. Żadnej wdzięczności i docenienia dla starań rządu i prezydenta. Nic tylko wróć komuno. Najwyrażniej ludziom jest za dobrze.
Co ???
2 lata temu
wczoraj, wczoraj, a dzisiaj ?????
Adam
2 lata temu
Jak się czują wyborcy Hołowni których glosy zostały sprzedane Szambelanowi ?
Adam
2 lata temu
Ten POrtal schodzi na psy z tymi artykułami
Trzaskowski
2 lata temu
Po co nam port lotniczy w Polsce, przecież mamy w Berlinie duży port, Po co przekop Mierzei, przecież możemy pływać przez teren naszych Radzieckich sojuszników, Po co upominać się o reparacje wojenne lepiej zwrócić nasze pieniądze, Po co katolicyzm, lepsi uchodźcy islamscy, Wszyscy razem pracujmy dla dobra Niemiec, niech Niemcy przejmują naszą gospodarkę to mądre państwo, Twój głos jest dla mnie ważny, obiecuję że w Polsce będą Niemcy - już nie będzie podziałów!
ddd
2 lata temu
jakie debaty skoro sobie zrobili dwa osobne wiece
kłamczuszki
2 lata temu
Hołownia powiedział ,że nigdy nie poprze PO i KO .A tu proszę już mówi inaczej.
Rumpel
2 lata temu
Rozwiązaniem dla Polski jest koncepcja ustroju który od 170 lat mają Szwajcarzy.Demokracja bezpośrednia.W ważnych sprawach wystarczy zebrać podpisy i nakazać rządowi takie a nie inne regulacje prawne za pomocą ogólnokrajowego referendum.Mamy nawet profesora (Polak) który zna w najdrobniejszych szczegółach ten system .Niektórzy rozpowszechniają ją pod nazwą WIR.Co ciekawe kilku z kandydatów na prezydenta zna tą ideę ale żaden z nich nawet nie beknął na ten temat w czasie debat bo ogranicza on władzę polityków ,korporacji i wszelkiej szumowiny która próbuje różnymi metodami wpływać na losy rządzenia krajem.System likwiduje natychmiast spory partyjne bo rząd wykonuje wolę suwerena.Nawet jakiekolwiek protesty mądrali z UE nasz rząd mógłby skwitować -taka jest wola suwerena. Spada rola i znaczenie partii.Rodacy -a po co Wam te partie ? Wprowadźmy coś nowego co ustawi Polskę na setki lat w elicie krajów bogatych i silnych.Sami będziemy decydować w referendum o tym czy dać komuś takie czy inne prawo.Dziś posłowie wykorzystując immunitet czują się bezkarni . Możemy zlikwidować całkowicie Senat,zmniejszyć liczbę posłów do np 100.Wiem już widzę co niektórych krzyczących o łamaniu demokracji. Odpowiadam im.To co mamy teraz nie jest nawet namiastką demokracji choć politycy Wam tak wmawiają.Wasz głos liczy sie tylko przy wyborach i pokrętnie liczonych głosach.W systemie Szwajcarskim to MY rządzimy przez referendum a nie tak jak teraz wyniki głosowania referendalnego nie są wiążące dla polityków.Krótko mówiąc kartka z wynikami może zawisnąć zamiast papieru toaletowego w przeznaczonym do tego miejscu. Zadajcie sobie trudu i zapoznajcie się z tą ideą a potem jeśli Wam pasuje bogata Polska i godnie żyjący w niej obywatele idźcie do posłów do ich biur i żądajcie wprowadzenia tego systemu w Polsce.Inaczej za następne 30 lat będziemy rozmawiać wciąż o tych samych tematach (oczywiście nierozwiązanych). Kochani weźmy stery rządzenia Polską we własne ręce i weźmy na siebie odpowiedzialność za jej stan i jak się w niej żyje.Pozdrawiam
jagoda
2 lata temu
Po mimice można osadzić charakter i psychikę człowieka ogłady nie zdobył taktu nie posiada a do tego szyderczy uśmieszek poniżające odpowiedzi i zlekceważenie Polaków ciekawe kto go wyszkolił.... i to miał by być prezydent broń nas który dba o biednych dając 0.20 gr starszej osobie na leki
belfer
2 lata temu
Town in the Konskie
jol
2 lata temu
Trzaskowski się bał debaty ogólnopolskiej taki z niego kandydat chować się za plecami innych
tom
2 lata temu
A z p.Rafałem to żanych memów to nie ma co ? Lubię takie niezależne portale....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić