Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Poniedziałkowe debaty. Najlepsze memy. Internauci bezlitośni

501

Nadal nie opadły emocje po debatach prezydenckich. Wzbudzają je nie tylko odpowiedzi kandydatów na urząd prezydenta Polski, lecz również fakt, że padły one w trakcie dwóch oddzielnych wydarzeń. Wielu internautów postanowiło – już tradycyjnie – rozładować napięcie przez memy i śmiech.

Poniedziałkowe debaty. Najlepsze memy. Internauci bezlitośni
Internauci komentują debaty prezydenckie w Końskich i Lesznie poprzez memy (Facebook.com)

Na dzień przed debatą prezydencką w Końskich Rafał Trzaskowski zrezygnował ze swojego udziału. Jednocześnie kandydat Koalicji Obywatelskiej zaproponował Andrzejowi Dudzie własne wydarzenie – "Arenę Prezydencką" w Lesznie. Ostatecznie ku zaskoczeniu Polaków obaj politycy wzięli udział w dwóch oddzielnych debatach.

Wybory prezydenckie 2020: debaty w Końskich i Lesznie. Memy

Autorzy memów nie zapomnieli o poprzednich starciach kandydatów na prezydenta. Pojawiły się m.in. odniesienia do muchy, która usiadła na głowie Waldemara Witkowskiego w czasie poprzedniej debaty w TVP.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Autorzy memów odnoszących się do polskiej polityki chętnie sięgają po kadry z filmów Stanisława Barei. W internecie cieszą się popularnością między innymi żarty, że zwolennicy Andrzeja Dudę nie muszą uczestniczyć w II turze wyborów prezydenckich, ponieważ ich głos automatycznie się przenosi (co oczywiście jest nieprawdą).

Trwa ładowanie wpisu:facebook

W czasie debat prezydenckich jeden z podestów pozostawał pusty. Było to stanowisko przeznaczone dla nieobecnego kandydata, który w tym czasie odpowiadał na pytania w konkurencyjnej stacji. Ten fakt przysporzył internautom wiele radości i śmiechu.

Na obecnego prezydenta padły podejrzenia, że czytał swoje odpowiedzi z promptera. Mimo że internauci nie są w stanie tego udowodnić, nie odmówili sobie przygotowania memów na ten temat.

Zobacz także: Zobacz też: Debata 2020. Rafał Trzaskowski: czasami boję się swojej żony
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić