Porwała dziecko. Nago wybiegła z domu, gdy zjawiła się policja

24

O Brittany Hurtt usłyszały całe Stany Zjednoczone. Kobieta porwała małą dziewczynkę z placu zabaw, a następnie zaciągnęła ją do własnego mieszkania. Kiedy przestępczyni została namierzona przez policję, podjęła próbę ucieczki, wybiegając nago na ulicę.

Porwała dziecko. Nago wybiegła z domu, gdy zjawiła się policja
Brittany Hurtt zabrała 8-latkę z placu zabaw do swojego mieszkania (Austin Indiana Police Department, Getty Images)

Jak informuje "New York Post", do porwania dziecka doszło w Austin w stanie Indiana. Brittany Hurtt uprowadziła 8-latkę, kiedy ta bawiła się na placu zabaw. Następnie zabrała dziewczynkę do własnego mieszkania, gdzie przebywał już mąż 34-latki.

Porwała dziecko z placu zabaw. Tak zareagował mąż

Partner Brittany Hurtt był wstrzśnięty widokiem obcego dziecka w mieszkaniu. Jak później wykazało śledztwo, aby dopaść 8-latkę, porywaczka była zmuszona najpierw wspiąć się na płot otaczający plac zabaw, znajdujący się na terenie szkoły podstawowej.

8-latka nie była pierwszym dzieckiem, które Brittany Hurtt upatrzyła sobie jako potencjalną ofiarę. Wcześniej 34-latka usiłowała uprowadzić inną nieletnią, która zeznała, że kobieta chwyciła ją za nadgarstek i namawiała, aby "dołączyła do rodziny".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Porwał dziecko dla okupu. Szybka akcja zatrzymania przez "łowców cieni"

To właśnie mąż Brittany Hurtt zaalarmował policję. Mężczyzna zadzwonił na numer alarmowy, by przekazać, że jego żona wróciła autem do domu z obcym dzieckiem na siedzeniu pasażera. Po wszystkim kobieta zaczęła się rozbierać i nago uciekała przed funkcjonariuszami ulicami miasta.

W trakcie ucieczki Brittany Hurtt trzymała w rękach dwa białe worki na śmieci. W chwili aresztowania 34-latka wciąż stawiała czynny opór, jednak funkcjonariusze ostatecznie zdołali ją obezwładnić, a następnie zakuć w kajdanki i wprowadzić do radiowozu. Kobieta kopała w tylną szybę auta. Odmówiła, kiedy usłyszała nakaz założenia ubrania.

Brittany Hurtt została oskarżona o szereg przestępstw. 34-latka odpowie m.in. za porwanie, pobicie strażnika bezpieczeństwa publicznego, stawianie oporu organom ścigania, publiczną nagość oraz publiczną nieprzyzwoitość.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić