Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|

Posłanka Lewicy odcina się od "babci Kasi". Padły gorzkie słowa

134
Podziel się:

Anna-Maria Żukowska, posłanka Lewicy, nie chce być kojarzona z "babcią Kasią", która dla niektórych środowisk jest symbolem opozycji do rządów PiS w ostatnim czasie. Padły mocne słowa.

Posłanka Lewicy odcina się od "babci Kasi". Padły gorzkie słowa
Anna Maria Żukowska nie chce być kojarzona z "babcią Kasią" (PAP, Tomasz Gzell)

Posłanka Anna-Maria Żukowska nie chce być kojarzona z "babcią Kasią", czyli Katarzyną Augustynek - starszą kobietą, która zaczęła być popularna pośród liberalnych światopoglądowo środowisk w czasie, kiedy m.in. zapadł kontrowersyjny wyrok TK. Ostatnio media obiegła wieść o zatrzymaniu "babci Kasi" na Marszu Niepodległości.

Anna-Maria Żukowska, posłanka Lewicy, nie traktuje jednak "babci Kasi" jako symbol. Jak ocenia jej postawę wobec rządzących? Mówiąc delikatnie - bardzo źle. Zaapelowała do środowisk związanych z lewicą, aby te nie traktowały "babci Kasi" jak "bohaterki", podaje "Super Express".

Mam prośbę: nie róbcie z osoby, która jest agresywna, prymitywnie lży i bije ludzi, bohaterki - zaczęła posłanka Lewicy. - Ja nie chcę być kojarzona z osobą, która podchodzi do policjantki tylko po to, by jej wykrzyczeć "Ty stara kur*** liżesz d*** Kaczyńskiemu" oraz okłada ludzi kijem od flagi - brzmi wpis na Twitterze posłanki.

Anna-Maria Żukowska o "babci Kasi". "Nie róbcie z niej bohaterki"

Wydawałoby się, że skoro "babcia Kasia" ma podobne poglądy do Lewicy, to można byłoby ją traktować jako pewnego rodzaju symbol. Tymczasem posłanka nie zgadza się z takim podejściem. Choć zauważa, że faktycznie Katarzyna Augustynek sprzyja części opozycji, to jednak nie takich postaw oczekiwać powinny te środowiska, dla których "babcia Kasia" nie powinna być wzorem.

Trzeba w pewnym momencie powiedzieć: stop. Szanowna Pani, nie akceptujemy Pani metod i zachowania. Nie można się poddawać jakiemuś wewnętrznemu cenzorowi, który mówi "No ale ona też jest przecież przeciw PIS". I co z tego, skoro robi rzeczy nieakceptowalne - podkreśliła posłanka Lewicy na Twitterze.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(134)
oNN
8 miesięcy temu
akurat w tym temacie to pani Anna-Maria się myli, przecież jeśli z wypowiedzi liderów usuniemy wulgaryzmy, to większość elektoratu Lewicy i liberałów nie zrozumie przekazu a dodatkowo jak nie będzie ubliżania i deprecjonowania polskich mundurów, to bardzo szybko zabraknie finansowania z niezależnych fundacji niemieckich zasilanych kasą Nord Stream 2
warszawiak
8 miesięcy temu
pewnie wróciła od spowiedzi (oczywiście) świętej. szykuje się na upatrzone z góry pozycje.
lewak
8 miesięcy temu
a pani Anna Maria to...taka dziewica z odzysku. I wyłącznie kompromituje lewicę. Po co Czarzasty ją trzyma?!!
hehehehe
8 miesięcy temu
totalni: babcia Kasza to nie my!
włodekcz
8 miesięcy temu
ZA TO TO BRAWA !!!! ALE CZY TO gwiazda ? - DLA MNIE NIE
8787
8 miesięcy temu
Wielowiekowe doświadczenia tej nacji. Zniszczyć, podpalić, rozjątrzyć , potem się wypierać słowami: "co złego, to nie my"
Mola
8 miesięcy temu
Za późno Pani Żukowska. Sami ja wykreowaliscie, a jak zaszło za daleko i trzeba się trochę wygładzić wizerunkowo, to odcinanie się od własnych tworów. Ale nic już tego nie zmieni, żadne zarzekania - ta "babcia", Lempart i inne tego typu persony będą prawdziwa twarzą PO +Lewicy.
Xxxx
8 miesięcy temu
Powiedziała co wiedziała a i tak zawsze to samo
wik
8 miesięcy temu
Fajny zabieg socjologiczny. Babcia większości kojarzy się z czułością, łagodnością i miłością. I z tej starej jędzy próbuje się robić taką osobę. Ale chyba ta pani 'przegrzała' i nawet swoi to dostrzegli
Adam N 1973
8 miesięcy temu
Pomimo kilku wcześniejszych wpadek medialnych, posłanka Żukowska jest jedną z inteligentniejszych osób nie tylko na lewicy, ale też w całej opozycji, a już na pewno intelektem bije na przysłowiową "głowę" posłów i posłanki Totalnych, no może z wyjątkiem ich szefa, tego lisa Tuska chytruska
lol
8 miesięcy temu
Jak można stawiać tego typu ludzi innym za wzór??? Żeby nie było wątpliwości, bez względu na poglądy i przynależność.
Blool
8 miesięcy temu
Powiedziałem swojej wszystko co pis wyczynia i zejesli będzie na nich głosować to tak jak by nóż wbiła własnemu dziecku
Izolat
8 miesięcy temu
Taka prawda. Szkoda że rząd nie ma podobnej postawy wobec Godek i środowisk marszu niepodległości tak, jak ma właśnie pani poseł Lewicy. To, co robi ta starsza pani, daje zapalnik do jeszcze gorszego i agresywniejszego traktowania Bogu ducha winnych środowisk lewicowych i LGBT oraz jakichkolwiek innych od prawicowych.
wednesday
8 miesięcy temu
Ale przecież taki poziom reprezentuje cała opozycja.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić