o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

Posłanka Lewicy poniosła konsekwencje. Jest ostra kara

13
Podziel się

Po głośnym wywiadzie Urszuli Kuczyńskiej Lewica postanowiła zwołać koleżeński sąd i podjąć decyzję w sprawie ukarania posłanki. Klamka zapadła, a konsekwencje Kuczyńska poniesie surowe.

Posłanka Lewicy poniosła konsekwencje. Jest ostra kara
Adrian Zandberg. Urszula Kuczyńska. (YouTube)
bEsgNOBh

W grudniu ubiegłego roku Urszula Kuczyńska udzieliła wywiadu dla "Wysokich Obcasów", którego wielu nie może jej zapomnieć. Padły tam słowa, zdaniem publiczności, zakrawające o transfobię.

Mam wątpliwości, czy zamiana "kobiet" na "osoby z macicami" to postawa lewicowa - powiedziała Kuczyńska w "Wysokich Obcasach".
bEsgNOBj

Pojawiły się wyjaśnienia, jednak i one nie pomogły. Kuczyńska została oskarżona o transfobiczną postawę. Lewica postanowiła przyjrzeć się sprawie i zebrać sąd koleżeński, który zdecyduje o dalszych losach posłanki.

Decyzją zgromadzonych Urszula Kuczyńska została wykreślona z listy posłów. Nie będzie mogła się również ubiegać o ponowne członkostwo przez najbliższe 3 lata. Jednym z uzasadnień tej kary było "stosowanie języka wykluczającego osoby transpłciowe, a także szerzenie i wspieranie treści transfobicznych"

bEsgNOBp
Zobacz także: "Nietolerancyjna jak Lewica". Drwiny i oburzenie po układzie z PiS
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEsgNOBK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(13)
HWD
3 miesiące temu
DZIEKI LEWICY PIS MA TRZECIA KADENCJE W KIESZENI CZYLI POLSKA POZA UE
Kaja H
3 miesiące temu
Kuczynska nie jest posłanką, ona była asystentką posła Macieja Koniecznego. Posłankami z Lewicy Razem są: Daria Gosek-Popiołek, Marcelina Zawisza,Magdalena Biejat i Paulina Matysiak, posłami Maciej Konieczny i Adrian Zandberg. Skorygujcie artykuł, bo to trochę wstyd by był tak napisany
Pkol
3 miesiące temu
Duży niedźwiedź mocno śpi, i o Orlenie parówkowym śni
bEsgNOBL
Dzień świra
3 miesiące temu
Haha. Co to się porobiło? Transfobicy łączmy się.
osa,,,
3 miesiące temu
ciagle gada sie o sprawach poniżej pasa dlaczego , niech kazdy zyje jak chce i co kogo to obchodzi i po co o tym mówić ???? konstytucja nie dzieli ludzi wedle orietacji , NIE MA PROBLEMU ALE UNIA I PARTIE LEWICOWE I LEWACKIE SEGREGUJĄ LUDZI I CIAGLE O TYM MÓWIĄ , ORIETACJA SEKSUALNA NIE WCHODZI W SKŁAD DANYCH OSOBOWYCH , TAK WIEC NIKOGO NIE OBCHODZI
art-b
3 miesiące temu
Po grochówce strzelam głośne bąki. Czy to znaczy, że jestem samolotem odrzutowym i czy wpiszą mi to w dowód, bo czuję się samolotem? Jeśli nie to znaczy, że jesteście samolotofobami :)
...
3 miesiące temu
Sąd koleżeński...jak za Stalina.
Gość
3 miesiące temu
I pomyśleć, że na tzw. zachodzie już odwrót od tego szaleństwa, a u nas dopiero się zaczyna 🤦‍♂️
IdiotyzmZenit...
3 miesiące temu
Hmm...no Lewica popłynęła... i pojechała po bandzie... może mi specjaliści od kur powiedzą czy ja jestem osobnikiem z macicą czy bez.... bo już tak się zamotałem, że już sam nie wiem
xddd
3 miesiące temu
ale beka, sami wpadają w swoje sidła :D
ecik
3 miesiące temu
No to przejdzie do PiS oni takich lubią mieć w swoich szeregach. A skro jest posłanką to żadnych problemów mieć nie będzie miała. Aby tylko tak jak Pis głosowała.
Slawo
3 miesiące temu
Całe szczęście, że nie jestem członkiniom lewicy bo piszę o ich wynalazkach źle, a myślę jeszcze gorzej. W ramach tolerancji ukamieniowali by mnie.
Jotka
3 miesiące temu
O zgrozo! Jak ona śmiała mówić prawdę?!
bEsgNOBD
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić