aktualizacja 

Poszedł do parku Suntago. Na ten widok chwycił za telefon

309

Szerokim echem w mediach społecznościowych odbiło się nagranie wideo, które opublikował na TikToku jeden z internautów. Mężczyzna podczas odwiedzin w parku wodnym Suntago pokazał, jak wiele odwiedzających również postanowiło tam się wybrać. Powiedzieć, że było tłoczno, to jak nic nie powiedzieć...

Poszedł do parku Suntago. Na ten widok chwycił za telefon
Ilość osób w Suntago przeraziła autorkę filmu (TikTok)

Sezon wakacyjny trwa w najlepsze. Oprócz klasycznych wyjazdów nad morze, czy w góry istnieją inne ciekawe alternatywy, które są z chęcią wybierane przez turystów. W ostatnich latach wśród nowych możliwości pojawiły się rozmaite parki rozrywki oraz parki wodne. Atrakcje te przyciągają prawdziwe tłumy.

Jednym z najbardziej popularnych celów dla turystów w Polsce jest Suntago. Ogromny park wodny w miejscowości Wręcza niedaleko Warszawy został otwarty w lutym 2020 roku. Od pierwszego dnia funkcjonowania miejsce wzbudza ogromne zainteresowanie i przyciąga tysiące odwiedzających. Ci mogą skorzystać tam z wielu stref rozrywki i wypoczynku, umieszczonych w wielkim, zadaszonym budynku.

Jeden z internautów postanowił wybrać się do Suntago w sezonie wakacyjnym. Turysta odwiedził park w środku tygodnia. To, co tam zobaczył sprawiło, że chwycił za telefon i nagrał filmik, który zamieścił później na TikToku. Odwiedzający trafił na prawdziwe oblężenie. Miejsce było ewidentnie przepełnione, co pokazał na wideo. Nagrywający zwrócił uwagę, że utrudniało to korzystanie z atrakcji, gdyż czas oczekiwania na zjazd z każdej z wielu zjeżdżalni wynosił kilkadziesiąt minut.

Przyjechaliśmy pozjeżdżać i zjeżdżalnie są fenomenalne, ale więcej czekania niż zjeżdżania - podsumował autor wideo w opisie. Jak czytamy, czas oczekiwania wynosił nawet 50 min!

- Ludzi to jest jak na otwarciu Biedronki - słyszymy na filmiku.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

"Szkoda jechać"

Ten wakacyjny obraz znanego parku wodnego nie spodobał się internautom. Warto zwrócić uwagę, że wycieczka do Suntago wiążę się z wydatkiem od 149 do 184 złotych za bilet wstępu dla każdej osoby dorosłej. Niektórzy z komentujących otwarcie przyznali, że po obejrzeniu materiału stracili ochotę na odwiedziny parku.

Szkoda jechać - stwierdziła internautka.
Pojedźmy w środę, będzie mało osób pomyślało 5 tysięcy innych - napisał z humorem komentujący.
A ja uważam, że lepiej by zrobili dając limit i zapisy, bo tak to męczarnia - zaproponowała internautka.
Zobacz także: Tanie wycieczki na wakacje 2022? Ekspertka zdradza najlepsze daty
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić