Poszedł do sklepu po mleko dla dzieci. Wrócił z fortuną

8

To miał być dzień jak każdy inny, ale przez jedną decyzję życie tego mężczyzny wywróciło się do góry nogami. Mieszkaniec Wirginii wybrał się do sklepu po mleko czekoladowe dla swoich dzieci, a wyszedł z… milionem dolarów.

Poszedł do sklepu po mleko dla dzieci. Wrócił z fortuną
Wyszedł do sklepu po mleko czekoladowe (Virginia Lottery)

Dennis Willoughby z North Chesterfield udał się do pobliskiego sklepu, aby kupić mleko czekoladowe dla swoich dzieci. Pod wpływem impulsu postanowił kupić też zdrapkę loterii pieniężnej.

Szczęśliwy finał zakupów

Decyzja okazała się bardzo trafiona. Nabyty przez mężczyznę los był bowiem zwycięski. Willoughby zupełnie nieoczekiwanie zdobył główną nagrodę w Platinum Jackpot Virginia Lottery, wynoszącą… milion dolarów!

Szansa na trafienie na zwycięski kupon była niezwykle mała, a jednak się udało. Jak powiedzieli organizatorzy konkursu, szanse na wygraną wynoszą 1 do 1 632 000.

Willoughby jest drugą osobą, która wygrała główną nagrodę w tej loterii. Gdzieś znajduje się jeszcze jeden zwycięski los, jednak jak na razie nie wiadomo, do kogo należy.

Szczęśliwy mężczyzna miał do wyboru wzięcie pełnej nagrody w wysokości 1 miliona dolarów w rocznych wypłatach przez 30 lat, lub jednorazową wypłatę gotówki w wysokości 640 205 dolarów. Wybrał drugą opcję.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Publiczność w Zakopanem zachwycona Sylwestrem Marzeń. "Widać ten przepych"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić