aktualizacja 

Potężne zamieszanie. Nagie zdjęcia na profilu posła PiS!

157

Zamieszanie na Twitterze Marka Suskiego. Na koncie polityka pojawiły się roznegliżowane zdjęcia Ewy Szarzyńskiej. Polityk informuje, że padł ofiarą hakerów.

Potężne zamieszanie. Nagie zdjęcia na profilu posła PiS!
(PAP)

W poniedziałek rano na Twitterze polityka PiS pojawiły się roznegliżowane zdjęcia Ewy Szarzyńskiej. Post szybko obiegł polskie media.

Będę wykorzystywał wszystkie moje polityczne możliwości, będę zwracał się osobiście do Kaczyńskiego, żeby ta kobieta już nigdy nie pojawiła się na polskiej scenie politycznej. Dziś opublikowała na Instagram nowe zdjęcia - napisano na Twitterze Marka Suskiego.

W poście wspomniana została także Marta Lempart.

Takie wulgarne zachowanie osoby publicznej jest niedopuszczalne. Nie zdziwiłbym się, gdyby taką rozwiązłość seksualną wykazywali politycy w KO lub w otoczeniu Marty Lempart - napisano na Twitterze Suskiego.

Okazało się, że Suski padł ofiarą ataku hakerów. Informację tę przekazała rzeczniczka PiS Anita Czerwińska.

Doszło do włamania na konto posła Marka Suskiego. Zamieszczane treści nie są jego autorstwa. Sprawa jest wyjaśniana - napisała Czerwinska.

Całą sprawę skomentowała już Szarzyńska.

W tej chwili jadę zgłosić sprawę na policję. Nie wiem, w jaki sposób ktoś mógł uzyskać dostęp do takich zdjęć. Nie mam takich zdjęć na swoim telefonie. Jestem zszokowana i bardzo zdenerwowana. Trudno mi odpowiedzieć na pytanie, czy te zdjęcia są w całości autentyczne - powiedziała Ewa Szarzyńska, wiceprzewodnicząca rady miejskiej w Mogilnie, w rozmowie z WP.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Dobitny sondaż dla KO. Komentarz Michała Szczerby
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić