Marcin Lewicki| 

Poważny wypadek w Toruniu. Samochód przebił ogrodzenie! Są ranni

13

Do bardzo poważnego zdarzenia doszło w piątek (2.06.2023) po południu na jednej z toruńskich ulic. Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, z których jeden wpadł z impetem w ogrodzenie i przebił je. W wypadku są ranni.

Poważny wypadek w Toruniu. Samochód przebił ogrodzenie! Są ranni
Poważny wypadek w Toruniu (PSP w Toruniu, Tomasz Krajnik)

Do groźnego wypadku drogowego doszło dzisiaj (2 czerwca) w Toruniu około godziny 15:00. Jak informuje lokalne Radio GRA, dwa pojazdy osobowe jadące przy ulicy Zbożowej zderzyły się ze sobą ze sporą siłą. Kierowca uczestniczącego w zajściu samochodu nie zdołał opanować auta i wjechał na działkę, uszkadzając odgradzający je płot.

Płot został całkowicie staranowany i samochód wylądował na podwórku domu jednorodzinnego, który stoi przy drodze. Całe szczęście w okolicy nie było pieszych i nikt nie przebywał przy ogrodzeniu. Mimo to, w wypadku jedna osoba doznała poważnych obrażeń.

Jedna osoba poszkodowana w wypadku w Toruniu

Okazuje się, że osoba kierująca pojazdem, który staranował ogrodzenie, nie mogła samodzielnie wydostać się z pojazdu. Konieczna była interwencja służb ratowniczych. Strażacy musieli użyć narzędzi, aby dostać się do środka pojazdu.

Jedna osoba była zakleszczona w samochodzie. Została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala - informuje mł. bryg. Aleksandra Starowicz, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu w rozmowie z Radiem GRA.

Wiadomo, że na miejscu działały cztery zastępy straży pożarnej, a także policja i pogotowie ratunkowe. Ze względu na charakter zdarzenia, trwają ustalenia śledczych dotyczących jego przyczyn. Funkcjonariusze i strażacy usuwają także skutki wypadku.

Stan osoby poszkodowanej także nie jest jeszcze znany. Na konkretne ustalenia przyjdzie nam najpewniej jeszcze poczekać.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić