o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ESO
|

Powraca sprawa "Miss kiboli". Słowacki sąd podjął decyzję

55
Podziel się

Magdalena K., która jest podejrzana o kierowanie gangiem kiboli Cracovii jest o krok od tego, by trafić do polskiego aresztu. Sąd Okręgowy na Słowacji zdecydował, że 32-latka zostanie wydana Polsce w ramach europejskiego nakazu aresztowania.

Powraca sprawa "Miss kiboli". Słowacki sąd podjął decyzję
32-letnia Magdalena K. została zatrzymana na Słowacji. (Policja)
bDnugyDF

Domniemana szefowa gangu kiboli Cracovii Magdalena K. była poszukiwana europejskim nakazem aresztowania oraz czerwoną notą Interpolu. 32-latka została zatrzymana 28 marca 2020 r. na terenie Słowacji. Od tego czasu trwa procedura wydania jej polskiej policji.

Sąd Okręgowy w Bańskiej Bystrzycy odrzucił wniosek Magdaleny K. o udzielenie jej azylu politycznego. Ponadto zgodził się na wykonanie europejskiego nakazu aresztowania wobec Magdaleny K. i na jej wydanie w wziązku ze śledztwem prowadzonym przez wydział zamiejscowy Prokuratury Krajowej w Krakowie.

bDnugyDH

Magdalena K. próbując kolejny raz uniknąć odpowiedzialności karnej, wystąpiła o azyl polityczny na Słowacji. Wcześniej podejrzana dwukrotnie podejmowała próby uzyskania listu żelaznego, na podstawie którego mogłaby odpowiadać z tzw. "wolnej stopy". Słowacki sąd nie uwzględnił jednak żadnego jej wniosku, przychylając się do stanowiska polskiej prokuratury, że na ściganej ciążą poważne zarzuty kryminalne, a nie polityczne.

"Miss kiboli" grozi do 15 lat więzienia

Magdalena K. jest podejrzana o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, przemyt i handel narkotykami, utrudnianie postępowania karnego w innym śledztwie oraz o składanie fałszywych zeznań i nakłanianie do takiego czynu innych osób. Grozi jej do 15 lat więzienia.

32-letnia Magdalena K. kierowała grupą przestępczą, złożoną z członków bojówek pseudokibiców jednego z krakowskich klubów piłkarskich.

bDnugyDN

Według śledczych szajka pseudokibiców sprowadziła 5,5 tony marihuany z Hiszpanii o szacowanej wartości 88 mln złotych oraz 120 kg kokainy z Holandii o wartości 4,3 mln euro.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Kolejki przed punktami pobrań. "Jesteśmy na granicy"
bDnugyEi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(55)
Maria
miesiąc temu
A kiedy przed oblicze wymiaru sprawiedliwości trafi brat znanego dziennikarza lewicowego który w latach komuny wysyłał Polskich patriotów na śmierć
15 lat?????
miesiąc temu
śmiech na sali. dostanie max 10 wyjdzie po 3 a ustawiona na całe życie
Jakub Szela
miesiąc temu
Przezabawne :) ktokolwiek ma jakiekolwiek pojęcie o tym światku wie że J.G. ma zupełnie innych szefów.
bDnugyEj
Prezes TTiV
miesiąc temu
Kolejna Krolowa Zycia nam sie urodzila :-) TTV Czeka z kontraktem :D
dama
miesiąc temu
do paki z nia na 15 lat, to zobaczy co to pokora i szacunek do ludzi
Najnowsze komentarze (55)
NORMALNY
miesiąc temu
PRZY TAKIEJ ILOSCI UKRYTEJ KASY MOZNA ISC SIEDZIEC 10 DOSTANIE LUB POJDZIE W KORONE I TYLE W TEMACIE
RamOL
miesiąc temu
Teraz zaczną wypływać takie jednosteczki... tu jakaś sikorka, tam Giertych poniekąd dzięki ,któremu zdałem maturę ^^... Jest i tak takich więcej.... i nawet dużo więcej. Organizacji, grupeczek itp itd ... koronowadays to przykrywka.
Joj
miesiąc temu
Jeszcze zostanie celebrytka, ja wam to mowie
Lolo
miesiąc temu
Ładna laska będzie dobry temat na bajkę o kobieta mafii 3 a pargaraf zawsze się znajdzie ze spowinowacenia tablidy mają dużo lajkow każdy korzysta łącznie ze słupkami wykrywania grup zorganizowanych
GOść
miesiąc temu
Czyli robi tak jak Giertych cha cha .
gosia
miesiąc temu
ILE DOSTANIE? DWA LATA?
grypsiara
miesiąc temu
i super, nich wraca do naszego więzienia
Wasp
miesiąc temu
Alleluja ! W końcu . Brawo !
bDnugyEb
A...
miesiąc temu
Bardzo ładna, szkoda że tak zniszczyła sobie życie...
dArio
miesiąc temu
Kibole to elektorat PiS, polscy "patrioci", nie zarabia jej krzywdy przecież jej żołnierze mają wytatuowane kotwice walczące i trzymają sztamę z wyklętymi.
wyborca PiS
miesiąc temu
Posiedzi 2 lata w sledztwie i wyjdzie bo sledztwo bedzie sie ciagnelo.potem dostanie tyle ile siedziala w sledztwie!!Nasze postepowania ciagna sie jak spagetti!!
Freeman
miesiąc temu
Niańczcie dalej kiboli, po co policja i prokuratura, jeśli się ich boją, a może sami korzystają z ich "usług". Żenada.
kocur
miesiąc temu
Kto będzie w Polsce obrońcą Magdaleny K? Oczywiście, że cudownie uzdrowiony Roman Giertych, któremu znikną wszystkie objawy neurologiczne.
L. M.
miesiąc temu
Kolejna Królowa Życia XD
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić