Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Poznań. Zaginął wąż boa. Dusiciel ma 2 metry

48

W mediach społecznościowych pojawiło się nietypowe ogłoszenie. Okazało się, że zaginął wąż boa. Zrozpaczony właściciel szuka go dosłownie wszędzie. Na odnalezieniu zwierzęcia zależy mu tak bardzo, że dla znalazcy wyznaczył nagrodę.

Poznań. Zaginął wąż boa. Dusiciel ma 2 metry
Zaginiony boa (Facebook)

W mediach społecznościowych można znaleźć dosłownie wszystko. Wiele osób narzeka, że to bezużyteczne pożeracze czasu, ale można na nich znaleźć ważne informacje.

Nic więc dziwnego, że nierzadko internetowe fora czy grupy na Facebooku pomagają uporać się z problemami dnia codziennego. A te przecież zawsze się znajdą.

Przykładowo ludzie zamieszczają tam ogłoszenia. Te dotyczą pracy, zgubionych dokumentów czy zaginionych zwierząt.

Nagroda za znalezienie węża

Właśnie w takiej sytuacji znalazł się pan Maciej, mieszkaniec Poznania. Pod jego nieobecność zaginął mu wąż. Mężczyzna jest zrozpaczony.

Dzień dobry sprawa jest bardzo pilna. Między 20 a 22 maja pod moją nieobecność w poznaniu uciekł mi wąż prawdopodobnie uciekł z mieszkania przez uchylone okno w okolicach Gołębia-Wroclawska. Jest to około 2-metrowy wąż boa o jasnym ubarwieniu. Jeżeli ktoś widział lub słyszał cokolwiek pilnie proszę o kontakt pod numerem 696 471 088 - napisał na grupie "Zaginione-znalezione zwierzęta Poznań i okolice".
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Mężczyzna szukał pupila już dosłownie wszędzie. Dla znalazcy przewidział nawet nagrodę.

Trzymam tego węża od lat, mam na niego wszystkie wymagane zezwolenia. Wyjechałem w piątek nad morze, a gdy wczoraj wróciłem okazało się, że węża nie ma. Dzwoniłem już wszędzie - do ZOO, do TOZ, do straży miejskiej. Bardzo chcę odnaleźć węża zanim coś mu się stanie - tłumaczył portalowi "epoznan.pl".

Jak twierdzi właściciel, wąż nigdy nie przejawiał agresywnych zachowań. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić