Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Jackowski to przewidział. "Będzie jeszcze większa pandemia"

325

Krzysztof Jackowski w swojej niedawnej transmisji został zapytany o małpią ospę, która powoli wkracza do Europy. Jasnowidz przyznał, że już od dawna wiedział o tym, że przyjdzie pandemia związana z wirusem ją wywołującym. Przywołał nawet swoje wideo sprzed roku.

Jackowski to przewidział. "Będzie jeszcze większa pandemia"
Krzysztof Jackowski (Facebook)

Odkąd w 2020 Covid-19 zaatakował cały świat, ludzie często pytali Krzysztofa Jackowskiego, co dalej. Kiedy to się skończy, jak świat będzie wyglądał po pandemii. Ten jednak nigdy nie mówił o końcu pandemii.

W 2022 rzeczywiście lekko odetchnęliśmy z ulgą. Pokończyły się lockdowny, ograniczenia i wreszcie świat zaczął wracać do normalności. Ta chwila nie trwała jednak długo, bo w natarciu jest nowy wirus - małpiej ospy, który już atakuje Europę.

Choroba wywołana przez wirusa objawami przypomina "zwykłą" ospę wietrzną. Towarzyszy jej gorączka, wypryski, szczególnie na twarzy i kończynach oraz powiększone węzły chłonne.

Przewidział to już dawno

Na ostatnim lajwie jedna osoba zapytała jasnowidza, czy jest się czego bać. Ten przywołał swoją wizję z 2021 roku.

Lekarze interesują się, patrzą na ludzką skórę. Będzie coś na skórze. Na ciele naszym. Skóra. Plaga na skórze. Drodzy państwo, pandemia dopiero nas czeka. Kojarzy mi się, że lekarze ludziom oglądają skórę. Na ręku, na łokciach. Na szyi. To wygląda tak jakby się coś kończyło, ale to jest tylko etap. A zacznie się coś innego. Dziwne z tą skórą - mówił wówczas.

Tej małpiej ospy nie możemy lekceważyć - podkreślał.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Czy rzeczywiście czeka nas nowa pandemia? A może tym razem Jackowski się myli?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić