Pracownica Rydzyka o Sylwestrze Marzeń. "To się Kurskiemu udało"

123

Dużo mówi się o Sylwestrze Marzeń w TVP2. Budzi on wiele kontrowersji nie tylko ze względu na pandemię, ale również przez artystów, którzy tego dnia wystąpią w Zakopanem. Teraz o Sylwestrze postanowiła się wypowiedzieć pracownica rozgłośni ojca Rydzyka.

Pracownica Rydzyka o Sylwestrze Marzeń. "To się Kurskiemu udało"
o. Rydzyk (PAP)

Sylwester Marzeń w TVP2 jak co roku budzi wiele emocji. W tym roku jest o tyle kontrowersyjny, że wciąż tkwimy w pandemii, a w dodatku rośnie liczba zakażeń nowym wariantem koronawirusa - Omikron.

Telewizja Polska uparcie jednak promuje swoją coroczną imprezę. Jednocześnie informuje o kilkuset zgonach dziennie wywołanych koronawirusem. To wywołało lawinę krytyki w mediach społecznościowych, o czym pisaliśmy w środę.

"To się Kurskiemu udało"

Teraz w tej kwestii postanowiła zabrać głos Zuzanna Dąbrowska - na co dzień pracownica rozgłośni ojca Rydzyka.

Wiadomo, że ten cały sylwester to nadmiernie nadmuchana sprawa, ale #jasonderulo to serio duża gwiazda popu. Nie wybitna, ambitna, ale mega popularna na świecie (układy na Tik toku do jego hitów są super popularne). Można więc się podśmiewać, ale to się @KurskiPL udało - napisała w swoich mediach społecznościowych reporterka Radia Maryja.

Wpis pochwalający artystę jest kontrowersyjny. Bo i ile Jason Derulo faktycznie jest popularny, jego teksty piosenek mogą szokować.

Fani już wrzucili jego teksty i videa. Pięknie śpiewa o robieniu la**i. Może nie jesteś w targecie, ale to cenny dodatek do #sylwestermarzeń. Jutro chyba cały Dziennik będzie o tym Gościu - napisał jeden z nich.
Nie Kurskiemu - tylko podatnikom. Przyjedzie zwinąć grubą kasę... i z nią wyjedzie. Trochę zgarnie z nawisu inflacyjnego. I tyle - grzmiał drugi.

Czy Jason Derulo to dobry pomysł? A może Telewizja Polska zgarnie za to więcej negatywnych opinii niż pozytywnych?

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić