Jak mieszkają Boys Szyc i Justyna Nagłowska? To prawdziwa oaza spokoju

7

Borys Szyc i jego żona Justyna Nagłowska to osoby, które stronią od blichtru, świateł refektorów i luksusu. W ich domu dominują jasne kolory i rośliny, a nie designerskie meble. W takim domu aż chce się mieszkać!

Jak mieszkają Boys Szyc i Justyna Nagłowska? To prawdziwa oaza spokoju
Justyna Nagłowska i Borys Szyc (Instagram)

Borys Szyc i Justyna Nagłowska ewidentnie chcieli, by ich dom nie był wystawką, a przytulnym miejscem do życia. W końcu wspólnie wychowują trójkę dzieci.

Domowe ognisko

Ściany w domu aktora i celebrytki utrzymane są w jasnych kolorach. Stanowią idealne tło dla Instagramowych zdjęć. Z pewnością do tych, które idą tylko do rodzinnego albumu również.

Do tego dobrali klasyczną drewnianą podłogę w jodełkę. Uzupełnieniem dla podłogi w takim stylu są drewniane schody.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

To wszystko jednak nie oznacza, że nie jest nowocześnie! Dla przykładu - biała kuchnia z szarymi elementami. Duże lustra łączą się tu z elementami w stylu boho, takimi jak grafiki czy drewniane dodatki.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W salonie aż roi się od roślin doniczkowych i obrazów. To wszystko idealnie współgra ze słomkowymi żyrandolami i dużą kanapą w neutralnych kolorach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Łazienka również jest utrzymana w jasnej stylistyce. Przede wszystkim skupia się na tym, by być praktyczna. Znajduje się w niej duża kabina prysznicowa i lustro.

Chcielibyście tak mieszkać? Jak wam się podoba taki styl?

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić