Aniela Siwek| 

Pracownik KFC ujawnił sekret. Ludzie są obrzydzeni

120

Pracownik KFC zamieścił na TikToku wideo, na którym pokazuje, jak przyrządzany jest jeden z sosów. Wielu odbiorców jest obrzydzonych.

Pracownik KFC ujawnił sekret. Ludzie są obrzydzeni
Tak powstaje jeden z sosów KFC. (TikTok)

Pracownik KFC w Wielkiej Brytanii pokazał, jak przyrządzany jest sos pieczeniowy. Wideo zamieszczone na TikToku szybko stało się popularne, a obejrzało je do tej pory ponad 570 tys. osób.

Sos jest robiony z kawałków kurczaka, które podczas smażenia się odłamują i spadają do frytury. Często jest to przesiąknięta tłuszczem i lekko przypalona panierka. Takie kawałki zalewa się następnie wodą i przechowuje w zamkniętym pojemniku przez około 6 godzin.

Następnie wszystko jest mieszane, a gotowy produkt wygląda o wiele lepiej niż jego składniki. W komentarzach pod wideo pojawiły się setki komentarzy osób, które zadeklarowały, że już nigdy więcej nie zamówią tego sosu.

Żałuję, że to obejrzałem.
Dzięki Bogu jestem wegetarianką.
Nigdy więcej - piszą komentujący.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Pojawiło się jednak wielu obrońców KFC. Niektórzy zauważyli, że po prostu w taki sposób robi się sos pieczeniowy - nie tylko w restauracjach typu fast food.

Jest o wiele lepiej, niż myślałem. Nie mogę sobie wyobrazić, co pomyśleliby niektórzy ludzie w komentarzach, gdyby zobaczyli, jak powstają inne sosy - pisze jeden z internautów.
Komentujący najwyraźniej nie wiedzą, czym jest sos pieczeniowy - napisała internautka.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić