o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
JM
|

"Pranie mózgu w miejsce wychowania". Ostre słowa Bosaka

34
Podziel się

Krzysztof Bosak w mocnych słowach skrytykował na Twitterze akcję jednego z polskich liceów. Jej autorzy zachęcają chłopców do otwartego mówienia o swoich potrzebach. Polityk Konfederacji nie przebierał w słowach.

"Pranie mózgu w miejsce wychowania". Ostre słowa Bosaka
Krzysztof Bosak skrytykował akcję poznańskiego liceum (PAP)
bDSEhATF

Na Twitterze pojawił się wpis, w którym zamieszczono zdjęcie plakatu wykonanego w poznańskim Liceum Akademickim. Jego autorzy zwracają się do "wszystkich chłopaków", podkreślając, że nie powinni bać się oni wychodzić poza konserwatywne normy kulturowe.

Wśród wpisów na plakacie można znaleźć m. in. informacje, że chłopcy „mogą płakać”, „interesować się sztuką i modą” i „nie muszą być głową rodziny”. Mogą oni także „oglądać filmy romantyczne” oraz „mogą podobać się im inni chłopcy”.

bDSEhATH

Mocne słowa Bosaka

Krzysztof Bosak ostro skrytykował na Twitterze akcję poznańskiego liceum. Polityk stwierdził, że jest to „genderowa indoktrynacja”. Dodał, że to atak na tradycyjny model męskości.

Takie rzeczy to pranie mózgu w miejsce wychowania – napisał polityk Konfederacji.
bDSEhATN

Dopytywany o to, która z tych rzeczy wyklucza bycie dobrym mężczyzną, Bosak odpisał, że jest to m. in. „malowanie się bez uzasadnienia jakimiś obowiązkami związanymi z występami czy zainteresowanie tą samą płcią”.

bDSEhATO

Obejrzyj także: Bosak na proteście rolników. "Ogromna zdrada polskiej wsi"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDSEhAUi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(34)
Aga
6 miesięcy temu
Faceci mogą płakać, nie muszą być głową rodziny (patrz Jarek) tak jak kobiety NIE muszą rodzić dzieci !!!
Kik
6 miesięcy temu
Chłopak nie musi mieć kilo żelu na włosach.
buahahaha
6 miesięcy temu
intetesuję sie sztuką, modą, a jestem hetero to dopiero zagadka dla konfederata
bDSEhAUj
AAA
6 miesięcy temu
Bosak to wzorem męskości to nie jest więc po co się odzywa w tematach na których się nie zna.
Nielgb*
6 miesięcy temu
Dziewczyny mogą rodzić dzieci, mogą wychowywać dzieci, nie muszą interesować się modą, nie muszą się malować, mogą płakać, mogą się im podobać faceci!!!!
Najnowsze komentarze (34)
12345
6 miesięcy temu
I tak urodzony przez pomyłkę zabrał głos
Warvisa
6 miesięcy temu
Co kogo do licha obchodzi jak ktoś inny żyje. Bosak sam wygląda jak chłopczyk z podstawówki ze szminką na gębie a będzie innych pouczał o męskości? Ewidentnie kryje własne kompleksy. Mężczyzna nie musi być jaskiniowcem, niech każdy żyje jak mu się podoba, jeden niech pakuje, drugi nich sobie czyta magazyny mody, jakbyśmy jeszcze mieli za mało zmartwień na tym świecie żeby się cudzym życiem zajmować.
Incognito
6 miesięcy temu
Ciekawe jakby zareagowali postępowcy gdyby plakaty adresowane do dziewczyn w szkole głosiłyby : nie musisz robić kariery możesz cieszyć się życiem domowym; możesz jako dziewczyna nie zgadzać się z :feministkami, lewicą i LGBT; możesz za atrakcyjnych seksualnie uważać jedynie osobników płci przeciwnej; możesz mięć poglądy prawicowe :P
Rosa
6 miesięcy temu
Panie bosak niech się pan opamiętania,bo się ośmiesza. Naglasniacie i pieprzycie o czymś co jest od początku ludzkości,weź się pan lepiej za naprawę naszej planety, bo za chwilę nie będzie NIC!!!!!
Sprawiedliwa
6 miesięcy temu
Ludzie mają walczyć ze swoimi słabościami a nie się nimi napawać i w nich rozpływać. Co to by było jakby wszyscy stali i płakali, bo jest jakieś zagrożenie. Niewielu by przeżyło...
Hieny
6 miesięcy temu
Bosak a jak tam z twoimi preferencjami? Nie ożeniłeś się by ukryć zainteresowanie mężczyznami?
Kazio
6 miesięcy temu
BOŻE! Mam 55 lat zbudowałem dom mam trójkę dzieci, fajna żonę i od wymoczka Bosaka słyszę że nie jestem mężczyzną. Bo nie chciało mi się zrobić prawo jazdy😁😁😁
Ereb
6 miesięcy temu
WoW Chłopak ma się nie interesować innymi chłopakami według kogoś tam na Bosaka... Szkoda tylko że tak się on interesuję wszystkimi osobami homo ciekawe dla czego? Nie poznałem jeszcze osoby hetero która by ciągle myślała o osobach homo... a jednak...
bDSEhAUb
KuKluxKlan
6 miesięcy temu
ja rozumiem wszystko, popłakać sobie, niemieć prawka, nie oglądać piłki " sam nie oglądam" ale żeby chłop z chłopem to nie jest zgodne z naturą człowieka, tak samo jak baba z babą ;( świat się powoli kończy i sami do tego doprowadzamy....
Funia
6 miesięcy temu
Gdyby Bóg nie chciał to by nie wynaleziono makijażu. Widocznie Bóg tak chciał stworzyć świat. Szach-mat Bosak.
rozbawiony
6 miesięcy temu
Ten plakat dotyczy chyba tylko frustratów, normalny chłopak, facet, mężczyzna, jak kto woli, zazwyczaj wie kim jest, jaki ma cel, do czego dąży w życiu. A reszta to podwiązki od kalesonów, a nie chłopcy, mężczyźni czy faceci.
ze szkoły
6 miesięcy temu
Bosak jest chłopakiem, czy takiego udaje płaszcząc się przed Kaczyńskim? To, że zrobił jakiejś kobiecie dziecko nie świadczy o męskości. Już współczujemy temu dziecku, bo będzie przez całe życie wytykane jako dziecko, żyjątka bez charakteru. A kto chciałby mieć takiego ojca?
Siwa
6 miesięcy temu
Człowieku zastanów się zanim cokolwiek skrytykujesz. Bzdury opowiadasz!!!
wik
6 miesięcy temu
Racja w 100% . Indoktrynacja młodych zaczęła się!!!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić