Prezes TVP i wielka miłość pod szpitalem. Jacek Kurski, jakiego nie znacie!

521

Wielka radość w rodzinie Jacka Kurskiego! Prezes TVP ponownie został ojcem. I w końcu może się nacieszyć żoną i córeczką, które we wtorek zostały wypisane ze szpitala. Przyjechał po nie limuzyną, dzierżąc w dłoni piękny bukiet kwiatów.

Prezes TVP i wielka miłość pod szpitalem. Jacek Kurski, jakiego nie znacie!
Jacek Kurski przyjechał po żonę z kwiatami. (o2.pl)

W czwartek 25 marca w rodzinie Kurskich zapanowała wielka radość. Na świat przyszła Anna Klara Teodora, pierwsze wspólne dziecko Jacka i Joanny Kurskich. Na szczęście poród przebiegł bez komplikacji, a dziewczynka jest okazem zdrowia. Przyznano jej 10 punktów w skali Apgar.

Anna Klara Teodora jest już z nami na świecie (53 cm, 3,58 kg, 10 pkt, CSK MSWiA - z serca dziękujemy lekarzom i personelowi). Dziękujemy Bogu. Jezusowi Miłosiernemu. Łagiewnikom. Nasza córka urodziła się w Święto Zwiastowania Pańskiego. W dzień świętości życia. Joanna i Jacek - pochwalił się na Twitterze prezes TVP.

Kurski się wykosztował. Piękny bukiet!

We wtorek żona i córeczka Jacka Kurskiego zostały wypisane ze szpitala MSWiA w Warszawie. Małżonka nie musiała się martwić o transport. Prezes TVP przyjechał po nie limuzyną razem ze swoim szoferem.

Świeżo upieczony tata przywitał ukochaną bukietem czerwonych róż. I to jakim bukietem! Widać, że nie szczędził grosza na kwiaty dla swojej wybranki.

Pod szpitalem para wpadła sobie w objęcia. Kurski musiał być bardzo stęskniony za żoną, w końcu od porodu minęło już kilka dobrych dni. Kiedy tylko ją zobaczył, natychmiast przytulił i wycałował. Widać, że para jest w sobie zakochana po uszy!

Kurski dobrze przygotowany. Miał fotelik dla dziecka

Po wycałowaniu żony przyszedł czas na zapoznanie się z córką! Kurski z radością brał na ręce i przytulał swoją pociechę. Widać było po nim, że jest naprawdę szczęśliwy. I nic dziwnego - przyjście dziecka na świat to wielkie wydarzenie w życiu każdego rodzica.

Kurski był świetnie przygotowany - nie tylko do powitania z żoną, której okazywał wielką czułość i której wręczył kwiaty, ale też do tak prozaicznej czynności jak... transport. Jak na świeżo upieczonego tatę przystało, miał ze sobą fotelik dla dziecka, w którym wniósł córkę do samochodu.

Rodzina Kurskich ze szpitala pojechała prosto do znajdującego się pod Warszawą domu. Prezes TVP w końcu będzie mógł nacieszyć się żoną i córeczką. Zarówno Jacek, jak i Joanna marzyli o wspólnym dziecku i nie boją się wyzwań związanych z wychowaniem córeczki.

Zakochana para. Ślub wzięli w lipcu

55-letni Jacek Kurski i 47-letnia Joanna Kurska (z domu Klimek) wzięli ślub kościelny w lipcu ubiegłego roku w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Prezes TVP i jego żona byli już wcześniej w związkach małżeńskich, ale zostały one unieważnione.

Jacek Kurski od 1991 do 2015 r. był mężem Moniki Mucek. Z tego związku ma trójkę dzieci: 30-letniego Zdzisława Antoniego, 27-letnią Zuzannę i 14-letniego Olgierda. Joanna Kurska ma z poprzedniego małżeństwa dwoje dzieci.

Zobacz także: Magdalena Narożna: "TVP rządzi się swoimi prawami i ustala swoje reguły"

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić