Angelika Karpińska| 

Wyciekły plany Jacka Kurskiego. Prezes TVP szykuje nowy program

23

Jacek Kurski walczy o oglądalność TVP i planuje kolejne programy, które zdobędą uznanie widzów. Jak podaje Pomponik.pl, prezesowi TVP marzy się format podobny do "Tańca z gwiazdami". Kto w nim wystąpi?

Wyciekły plany Jacka Kurskiego. Prezes TVP szykuje nowy program
Jacek Kurski planuje nowy program w TVP (AKPA)

Serwis Pomponik podaje, że Jacek Kurski liczył na to, że w wiosennej ramówce TVP znajdzie się nowy program. Miał to być format podobny do "Tańca z gwiazdami", w którym na parkiecie rywalizowałyby gwiazdorskie pary.

Plany prezesa TVP pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa. Z powodu obostrzeń projekt został wstrzymany.

Prezes liczył, że w wiosennej ramówce uda się odpalić format podobny do "Tańca z gwiazdami", w którym na parkiecie miały rywalizować gwiazdorskie pary. Profesjonalni tancerze i tancerki nadzorowałyby tylko próby i przygotowania. Pandemia i liczne obostrzenia wstrzymały te plany - przekazało źródło portalu związane z telewizją publiczną.

Kto wystąpi w nowym programie TVP?

W programie mieli wystąpić m.in. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. To oni, zdaniem twórców programu, przyciągaliby najwięcej widzów, ale nie zabrakłoby również innych znanych z par.

Kurski uwielbia show-biznes i celebrytów. Nawet jeśli sporo znanych twarzy odmawia już udziału w produkcjach TVP, i tak znajdzie się zawsze sporo chętnych (...) Póki co projekt jest zamrożony i czeka na zielone światło, a to zależy już od rozwoju sytuacji w kontekście pandemii i lockdownu - wyjaśnił informator serwisu.

Zobacz także: Magdalena Narożna: "TVP rządzi się swoimi prawami i ustala swoje reguły"

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić