Prezydent jest w szpitalu. Jacek Jaśkowiak złamał nogę

17

Jacek Jaśkowiak, który od 2014 roku jest prezydentem Poznania, uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. - Uważajcie na siebie - podkreśla w mediach społecznościowych.

Prezydent jest w szpitalu. Jacek Jaśkowiak złamał nogę
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak (na zdjęciu) nie zgadza się z wojewodą wielkopolskim (East News, Łukasz Gdak)

Prezydent przebywa obecnie w jednym z poznańskich szpitali. Jak podkreśla portal epoznan.pl, w poniedziałek wieczorem w Warszawie Jacek Jaśkowiak poślizgnął się na oblodzonym chodniku.

Został zakwalifikowany do zabiegu, który w najbliższym czasie zostanie przeprowadzony. Obecnie prezydent pozostaje w szpitalu - podkreśla Joanna Żabierek, rzeczniczka prezydenta.

O całej sytuacji poinformował także prezydent w swoich mediach społecznościowych. Jak sam przyznaje, przez dłuższy czas będzie poruszał się o kulach.

Noga niestety złamana. Oswajam się z kulami, które będą mi towarzyszyć dłuższy czas i jestem dobrej myśli. Mróz w Poznaniu chwilowo odpuścił, ale uważajcie na siebie! Wieczorne i poranne przymrozki bywają zdradliwe - napisał.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Wygrał w drugiej turze

Jaśkowiak jest prezydentem Poznania od 2014 roku. W II turze wyborów uzyskał 86164 głosów poparcia (59,09 procent) i zastąpił na stanowisku prezydenta Miasta Poznania urzędującego przez 16 lat Ryszarda Grobelnego.

Zobacz także: Sprawa Piotra Kraśki. Komentarz z Policji
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić