Prosiło o pomoc. Dramatyczne pierwsze słowa dziecka

185

Matka była kompletnie wstrząśnięta "pierwszymi słowami", które wypowiedziało jej dziecko. "Prosiła o pomoc" – opowiada zdruzgotana kobieta. Wkrótce miało się okazać, że niemowlę potrzebowało pilnej operacji serca.

Prosiło o pomoc. Dramatyczne pierwsze słowa dziecka
Matka nie spodziewała się takich pierwszych słów dziecka (TikTok)

Shawnie Annie łutem szczęścia udało się uwiecznić moment, kiedy jej dziecko - przynajmniej w jej mniemaniu - wypowiedziało swoje pierwsze słowa. Nie jest to jednak urocze wideo rodem z rodzinnego albumu. To, co powiedziało to niemowlę, mrozi krew w żyłach.

Niemowlę prosiło o pomoc. Dramatyczne pierwsze słowa dziecka

Kiedy Shawna Annie postanowiła nagrać swojego bobasa, nie miała pojęcia, że właśnie w tym momencie padnie z jego ust coś, co zabrzmi jak pierwsze zdanie. Gdy jednak to się stało, kobieta była absolutnie przerażona.

Filmik postanowiła udostępnić na TikToku. "Kiedy pierwsze słowa twojej córki są błaganiem o pomoc" – napisała w poście. Wstrząsające wideo obejrzano już prawie milion razy.

Dziecko samo ostrzegło o chorobie

Na nagraniu słychać, jak dziecko na początku gaworzy niezrozumiale, po czym mówi coś, co do złudzenia przypomina słowa: "Pomóż mi mamusiu" (ang. "help me mommy").

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Wystraszona kobieta nie mogła w to uwierzyć. Jak twierdzi, dziecko wcześniej nie wymówiło nawet pełnej sylaby.

Zaniepokojona zdecydowała się zabrać córkę do pediatry. Lekarz skierował dziewczynkę do kardiologa, który usłyszał szmer na sercu. "Niecały miesiąc później miała operację" relacjonuje kobieta na TikToku.

Na szczęście operacja serca przebiegła bez komplikacji. Dzisiaj dziewczynka na 2 lata i cieszy się dobrym zdrowiem, a mama chętnie dzieli się momentami z jej życia w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Wspiął się po budynku, by uratować dziecko z pożaru. Niezwykłe nagranie z Chin
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić