Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Protesty po aresztowaniu Margot. Posłanka znalazła bulwersujący list pod drzwiami

515
Podziel się

Posłanka Lewicy Małgorzata Prokop-Paczkowska znalazła na wycieraczce pod własnymi drzwiami obraźliwy list. Ktoś - najpewniej któryś z sąsiadów - chce, żeby "wyniosła się z kamienicy". List opublikował na Twitterze oburzony Krzysztof Śmiszek, partyjny kolega posłanki.

Protesty po aresztowaniu Margot. Posłanka znalazła bulwersujący list pod drzwiami
(Facebook, Twitter)
bCZIsZRx

Anonimowy autor wiadomości chce, żeby Małgorzata Prokop-Paczkowska opuściła kamienicę, w której mieszka. Określił przy tym adresatkę "zarazą lizbijską".

Ty zarazo lizbijska, wynoś się z tej kamienicy – brzmi treść listu, który Krzysztof Śmiszek przedstawił na Twitterze.

Śmiszek chce interwencji. Apeluje do Ziobry

Poseł Lewicy domaga się, aby Zbigniew Ziobro zareagował na pogróżki wobec Małgorzaty Prokop-Paczkowskiej. Poprosił o zwołanie w tej sprawie konferencji prasowej oraz publiczne potępienie takich praktyk.

bCZIsZRz
Panie Ziobro, proszę o natychmiastową reakcję! Proszę o konferencję prasową, proszę o potępienie bandyctwa! Proszę o masowe zaangażowanie prokuratury! – napisał Krzysztof Śmiszek na Twitterze.

Zobacz też: Protest LGBT w Warszawie. "Do tej pory nie było tak jawnej nagonki"

Na koniec Krzysztof Śmiszek wyraził zwątpienie, że Zbigniew Ziobro spełni jego prośbę. Jak uzasadnił, prokurator generalny nie będzie chciał zareagować na groźby wobec posłanki Lewicy.

bCZIsZRF
Oh wait... to tylko poslanka Lewicy, jej się należało. List znaleziony na wycieraczce przed jej mieszkaniem – zakończył wpis na Twitterze Krzysztof Śmiszek.

Protesty w Warszawie

bCZIsZRG

W ostatnich dniach w Warszawie odbyły się protesty przeciw aresztowaniu Margot – aktywistki LGBT. Małgorzata Prokop-Paczkowska udzielała pomocy osobom, które zostały zatrzymane przez policję.

bCZIsZSa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(515)
Zdziwiona
2 miesiące temu
Szkoda, że lewica tak zawzięcie nie broniła ludzi wyrzucanych na bruk w wyniku dzikiej reprywatyzacji.Nie słyszałam aby mieli tyłu obrońców a problem ten dotknął niemałą grupę ludzi i to przeważnie schorowanych i starszych.Gdzie wtedy byliście o"obrońcy uciśnionych"? I
151
2 miesiące temu
masowe to jest obrażanie uczuć polaków
rtg
2 miesiące temu
sama napisała to i znalazła
bCZIsZSb
nie kłam
2 miesiące temu
Udaje ,sama napisała lub ktoś podstawiony.
ojtam
2 miesiące temu
Autorem jest osoba starsza słabo wykształcona bez kontaktu z wnukami jesli takowe posiada
Najnowsze komentarze (515)
kinga
4 tyg. temu
gdyby nie ta czy to ta cała Margot to o tej posłance nikt by nie usłyszał ,czepiła się wiec tematu jak pijany płota by choć trochę zaistnieć
pol
2 miesiące temu
swoje problemy łóżkowe niech rozglasza w domu a nie na ulicach Warszwy i robi awantury i chuliganstwo wspiera
Bic
2 miesiące temu
Sama to napisała żeby zwrócić na siebie uwagę.I już jest o czym pisać jacy oni biedni i krzywdzeni.
Adi1302
2 miesiące temu
Panie Śmiszek proszę się nie ośmieszać! Ktoś podłożył jakiś list pod wycieraczkę jakiejś pani a pan staje na głowie! Nie lepiej od razu do. Jasnowidza!!
No i dobrze
2 miesiące temu
co sie z nami porobiło. Jako narod jestesmy podzieleni, skloceni. Ranimy się ostrymi slowami, widzimy w sobie tylko zło. Dlaczego tak sie stało? Nie rozumiemy swoich wartosci i problemow. Jedni opluwaja drugich. Jedni śmieją się z naszej wiary , naszych symboli inni mówią o lewakach i jeszcze gorzej. Emocje sięgają zenitu. Ja cierpię , odczuwam bol kiedy profanuje się mój kościół mojego Chrystusa. Nie mogę od kilku juz dni spac. Chciałabym złapać ludzi za rece i prosić zeby je sobie podali w gescie pojednania. Chciałabym zeby kierowali sie wzajemnym szacunkiem. Nie mogę znieść krzyku, nienawistnych spojrzeń i gestów. Czuje się bezradna jak dziecko. Oprócz tego pisnia nic więcej zrobić nie moge. Moze mnie ktoś chociaż trochę wyslucha? Ciągle w tej telewizji, w internecie pokazują te przepychanki. Dra sie oskarżają, nikt nikogo nie chce wysłuchać.. Nikt nie chce wzajemnie sie zrozumieć. Jak my prości, zwykli ludzie możemy nad tym wszystkim panować. Mam zal do polityków , poslow ze ciagle dolewają oliwy do ognia i tak krzycza i krzyczą a przecież w ich rękach jest nasz los zwykłych ludzi
gość
2 miesiące temu
Ten co pisał niech uważa bo Covid jest groźniejszy można skończyć na cmentarzu
Xed
2 miesiące temu
prowokacja
pawellx
2 miesiące temu
Czy ktoś z komentujących tutaj czytał coś niedawno o młodym gościu w portalu Gazeta Polwiad, który z 1000 zł zarobił około 80 000 zł na handlu przez Internet? Jeżeli ktoś z osób tutaj coś słyszał odnośnie handlu tego rodzaju, proszę o porady. Polecam sprawdzić sobie w wyszukiwarce google - gazeta polwiad. Z góry dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.
bCZIsZRT
Pio
2 miesiące temu
Czyżby znowu wykreowali rzeczywistość, żeby mielić temat... Myśle, że będziemy to spotykać często. Nie dadzą o sobie zapomnieć...
Siema
2 miesiące temu
Chyba sama sobie ten liścik napisała, by udowodnić jak jest dyskryminowana, - he, he, he, he, ...
kolodr
2 miesiące temu
kazdy niech mysli o sobie bo im tez moze sie zdarzyc ,pan bog nie rychliwy ale sprawiedliwy a pisowi to woda na mlyn
POwiesic
2 miesiące temu
Wszystko w liscie sie zgadza za wyjatkiem błedu w pisowni.
Lolo
2 miesiące temu
Ten list to sama pisała czy przy pomocy Śmiszka ?
Bingo!
2 miesiące temu
Nic dodać nic ująć.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić