Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Zatrzymanie Margot. Nagranie z szarpaniny. Za to aktywistka została zatrzymana

205

Policja opublikowała film, na którym widać głośny atak na kierowcę furgonetki. To właśnie to nagranie posłużyło sądowi w podjęciu decyzji o aresztowaniu transseksualnej aktywistki LGBT Margot.

Zatrzymanie Margot. Nagranie z szarpaniny. Za to aktywistka została zatrzymana
Szarpanina w Warszawie (Policja)

Sprawa Margot (Michała Sz.) absolutnie nie cichnie. Policja pokazała nagranie, na którym widać, jak grupa osób próbuje odebrać mężczyźnie trzymany przez niego w dłoni przedmiot. Przypomina on telefon.

Później zawiązuje się szarpanina. W wyniku przepychanek mężczyzna zostaje powalony na ziemię.

Mundurowi ujawniają, że ten film ma duże znaczenie. Właśnie między innymi on stał się dla sądu poważnym argumentem do aresztowania Margot, transseksualnej aktywistki LGBT.

Michał Sz. (uznający siebie za Margot) został postanowieniem Sądu aresztowany m. in. za czyny uwiecznione na załączonym nagraniu. Zatrzymanie przez Policję związane jest tylko i wyłącznie z decyzją Sądu, bezprawnym i agresywnym zachowaniem ww. - przekazali policjanci na Twitterze.

Szarpanina w Warszawie. Zobacz nagranie

Szarpanina, którą teraz pokazują policjanci, miała miejsce w czerwcu w okolicach Placu Zbawiciela w Warszawie. Kierowca fundacji Pro Life miał zostać zatrzymany przez grupę osób, a następnie pobity. Na nagraniu oczywiście widać Margot.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić