Prowadziła wózek z dzieckiem. Szok, ile miała promili we krwi

19

Ta kobieta wykazała się skrajną głupotą i nieodpowiedzialnością. Będąc nietrzeźwą, prowadziła wózek ze swoim malutkim dzieckiem. Miała jednak sporego pecha. Zataczającą się, wyrodną matkę złapała Straż Miejska z Tychów. Badanie alkomatem sprawiło, że mundurowi aż przecierali oczy ze zdumienia.

Prowadziła wózek z dzieckiem. Szok, ile miała promili we krwi
W takim stanie prowadziła wózek z dzieckiem. Zatrzymała ją Straż Miejska. (Archiwum Straży Miejskiej Miasta Tychy)

O smutnym incydencie poinformowała właśnie, za pośrednictwem swej oficjalnej strony, Straż Miejska Miasta Tychy (województwo śląskie). Koszmar rozegrał się w miniony czwartek, 27 lipca 2023 roku, tuż po godzinie 17:00.

W tym czasie strażnicy miejscy patrolowali teren wokół ulicy Dębowej. Nagle ich wzrok przykuła dziwnie zachowująca się kobieta, która z wielkim trudem prowadziła wózek po chodniku. W środku siedziało małe, przestraszone dziecko. Matka ledwo stała na nogach. Zataczała się z każdym kolejnym krokiem.

Chwilę wcześniej jeden z funkcjonariuszy, będąc w czasie wolnym od służby, poinformował, że w rejonie ul. Darwina znajduje się kobieta z dzieckiem, której stan może wskazywać, iż jest nietrzeźwa, strażnik poinformował także o kierunku, w którym się udała - podaje jednostka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Luxuria o walce z uzależnieniem: "Pójście do ośrodka to była najlepsza decyzja w moim życiu"

Była kompletnie pijana. Prowadziła wózek z dzieckiem

Okazało się, że to jedna i ta sama osoba. Strażnicy miejscy natychmiast zatrzymali do kontroli matkę z wózkiem. Od razu wyczuli od niej silną woń alkoholu. Zwrócili również uwagę na jej nienaturalne pobudzenie. Nie mieli już żadnych złudzeń. Zbadali ją alkomatem. Nie dowierzali w to, co widzą.

Badanie wskazało blisko 2,50 promila w wydychanym powietrzu - przekazali funkcjonariusze.

Mundurowi podali również w komunikacie, iż opiekę nad dzieckiem powierzono najbliższej rodzinie kobiety. Pijana matka została zaś przetransportowana do Izby Wytrzeźwień w Sosnowcu.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić