Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Przeanalizowali wygląd Władimira Putina. Takie mają wnioski

Podziel się:

W ciągu ostatnich dni Władimir Putin stał się jedną z najbardziej znienawidzonych osób na świecie. Mieszkańcy Ukrainy i pozostałych europejskich państw obawiają się, co jeszcze planuje prezydent Rosji. Internauci podejrzewają, że znajduje się w najlepszym stanie.

Przeanalizowali wygląd Władimira Putina. Takie mają wnioski
Władimir Putin jest w złym stanie? Taki wniosek wysunęli internauci (Getty Images)

Władimir Putin wziął udział w spotkaniu z Aleksandrem Beglowem, gubernatorem Sankt Petersburga. Odbyło się ono na Kremlu, a politycy dyskutowali, siedząc naprzeciwko siebie przy stole.

Rosja najechała Ukrainę. W jakim stanie jest Władimir Putin?

W trakcie spotkania Putina i Beglowa zostały wykonane zdjęcia. Ponieważ ma do nich dostęp opinia publiczna, internauci szybko zaczęli drobiazgowo analizować wygląd prezydenta Rosji.

Jak podaje Daily Mail, wśród internautów powtarzała się opinia, że Władimir Putin wygląda na zmęczonego oraz spiętego. Inni zwracali uwagę na fakt, że prezydent Rosji i gubernator Sankt Petersburga siedzą blisko siebie, podczas gdy w ciągu ostatnich oficjalnych spotkań Putin starał się dystansować od swoich rozmówców niezależnie od tego, który z urzędów publicznych piastowali.

Oficjalnym powodem, dla którego Władimir Putin trzymał się z dala od rozmówców, miała być obawa przed zarażeniem się koronawirusem. Tymczasem przy spotkaniu z gubernatorem Petersburga prezydent Rosji nie zachował dotychczasowych środków bezpieczeństwa.

Według ustaleń niemieckiego dziennika "Bild" Władimir Putin obecnie ukrywa się w tajnym bunkrze na Uralu. Dodatkowo prezydent zakazał rosyjskim oligarchom opuszczania kraju, dla pewności konfiskując należące do nich prywatne samoloty.

Zobacz także: Zobacz też: Prawda ukrywana przed Putinem? Ekspert o "tragicznych wydarzeniach"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić