Przemysław M. zabił pielęgniarkę z Pińczowa. Jest akt oskarżenia

25

36-letnia pielęgniarka została zamordowana przed szpitalem w Pińczowie (woj. świętokrzyskie). Sprawcą był jej mąż, który uderzył jej głową o ścianę. Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Przemysławowi M.

Przemysław M. zabił pielęgniarkę z Pińczowa. Jest akt oskarżenia
Brutalne zabójstwo przed szpitalem w Pińczowie (Google Maps)

Do wstrząsającego zabójstwa doszło 11 listopada 2020 r. Przemysław M. przyszedł do szpitala w Pińczowie, w którym pracowała jego żona. Chciał, by kobieta wyszła z nim na zewnątrz, by porozmawiać.

Między małżeństwem doszło do kłótni. W pewnym momencie mężczyzna wpadł w furię. Uderzył głową 36-latki o ścianę szpitala, po czym uciekł.

Mimo szybko udzielonej pomocy, po kilku godzinach pielęgniarka zmarła. Śledztwo tej sprawie prowadziła Prokuratura Rejonowa w Jędrzejowie.

Akt oskarżenia ws. śmierci pielęgniarki z Pińczowa

Do sądu trafił już akt oskarżenia przeciwko Przemysławowi M. Mężczyzna jest oskarżony o spowodowanie obrażeń skutkujących śmiercią. Nie przyznał się jednak do winy.

Podejrzany nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu, złożył wyjaśnienia, w których wskazał, że on jedynie lekko odepchnął żonę - powiedziała TVP3 Kielce Monika Porzucek, z-ca Prokuratora Rejonowego w Jędrzejowie.

Oskarżony obecnie znajduje się na wolności. Grozi mu dożywocie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że między parą od pewnego czasu nie układało się i byli w trakcie rozwodu.

Zobacz także: Seryjny morderca z Meksyku. Makabryczne odkrycie pod domem lokalnego rzeźnika

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić