Przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego. Wkrótce może o tym mówić cały świat

180

Krzysztof Jackowski opowiedział o niepokojących przeczuciach, które go nachodzą. Mówił m.in. o Afganistanie i o "czymś, co przedostatnie się do powietrza". Może to być niebezpieczna substancja "uwolniona ze zbiorników". Wkrótce, zdaniem jasnowidza, może o tym mówić cały świat.

Przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego. Wkrótce może o tym mówić cały świat
Jasnowidz Jackowski skomentował sprawę Afganistanu (YouTube)

Sytuacja w Afganistanie odbiła się szerokim echem na całym świecie. 15 sierpnia w kraju tym władzę po wielu latach przerwy przejęli talibowie. Zdarzenie spowodowało chęć masowej emigracji z kraju. Uciekł stamtąd nawet sam prezydent Aszraf Ghani, który był pełen obaw o swojej życie. Akcje ewakuacyjne swoich obywateli i dyplomatów przeprowadziło również wiele krajów, w tym m.in. Stany Zjednoczone.

Do kwestii Afganistanu odniósł się również Krzysztof Jackowski. Jasnowidz przeprowadził na YouTube kolejną transmisję na żywo, którą obejrzało ponad 130 tysięcy widzów. Zwrócił uwagę, że zapadła bardzo szybka decyzja dotycząca wycofania się z Afganistanu krajów, które pilnowały tam porządku. Stwierdził, że talibowie przejęli tam władzę najszybciej jak się dało. Według niego wyglądało to dziwnie.

Szybciej się chyba nie dało przejąć Afganistanu. No bo szybciej by chyba tam samochodami nie dojechali. Wygląda to dziwnie - stwierdził Jackowski.

Jasnowidz zabrał również głos w sprawie sytuacji na polskiej granicy. Przypomniał, że nie tak dawno zapowiadał obecność wojsk w tych rejonach. Teraz zauważył, że wizja ta się spełniła.

Jest obstawieniem wojskiem granic. Ja nie tak dawno mówiłem wam, że widzę wojska przy granicy. One już tam stoją - zauważył Jackowski.

Krzysztof Jackowski opowiedział też o niepokojącym sygnale. Podczas jazdy samochodem wstąpiło w niego nagłe poczucie czegoś niedobrego. Według jasnowidza do powietrza ma przedostać się coś szkodliwego dla ludzi. Nie wiedział jednak, na jaką skalę to zjawisko się rozprzestrzeni. Był również pewien, że będzie mówić o tym cały świat. Według niego substancja ta będzie wypuszczona z jakichś zbiorników. Nie wiadomo, czy będzie to miało związek z talibami.

Coś się przedostanie do powietrza, do atmosfery. Nie wiem, czy to jest globalne, czy lokalne. Na tyle będzie to istotne i groźne, że wszędzie ludzie będę o tym mówili i się tego bali. Skojarzyło mi się, że jakaś bardzo niebezpieczna substancja dostanie się do atmosfery i może zagrażać ludziom w sposób bardzo dobitny (...) To tak jakby zostaną celowo otwarte jakieś zbiorniki (...) i to będzie wyglądało jak sabotaż - zapowiedział jasnowidz.
Zobacz także: Konflikt z Izraelem. Aleksander Kwaśniewski komentuje
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić