Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|

Przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego. Wkrótce może o tym mówić cały świat

134
Podziel się:

Krzysztof Jackowski opowiedział o niepokojących przeczuciach, które go nachodzą. Mówił m.in. o Afganistanie i o "czymś, co przedostatnie się do powietrza". Może to być niebezpieczna substancja "uwolniona ze zbiorników". Wkrótce, zdaniem jasnowidza, może o tym mówić cały świat.

Przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego. Wkrótce może o tym mówić cały świat
Jasnowidz Jackowski skomentował sprawę Afganistanu (YouTube)

Sytuacja w Afganistanie odbiła się szerokim echem na całym świecie. 15 sierpnia w kraju tym władzę po wielu latach przerwy przejęli talibowie. Zdarzenie spowodowało chęć masowej emigracji z kraju. Uciekł stamtąd nawet sam prezydent Aszraf Ghani, który był pełen obaw o swojej życie. Akcje ewakuacyjne swoich obywateli i dyplomatów przeprowadziło również wiele krajów, w tym m.in. Stany Zjednoczone.

Do kwestii Afganistanu odniósł się również Krzysztof Jackowski. Jasnowidz przeprowadził na YouTube kolejną transmisję na żywo, którą obejrzało ponad 130 tysięcy widzów. Zwrócił uwagę, że zapadła bardzo szybka decyzja dotycząca wycofania się z Afganistanu krajów, które pilnowały tam porządku. Stwierdził, że talibowie przejęli tam władzę najszybciej jak się dało. Według niego wyglądało to dziwnie.

Szybciej się chyba nie dało przejąć Afganistanu. No bo szybciej by chyba tam samochodami nie dojechali. Wygląda to dziwnie - stwierdził Jackowski.

Jasnowidz zabrał również głos w sprawie sytuacji na polskiej granicy. Przypomniał, że nie tak dawno zapowiadał obecność wojsk w tych rejonach. Teraz zauważył, że wizja ta się spełniła.

Jest obstawieniem wojskiem granic. Ja nie tak dawno mówiłem wam, że widzę wojska przy granicy. One już tam stoją - zauważył Jackowski.

Krzysztof Jackowski opowiedział też o niepokojącym sygnale. Podczas jazdy samochodem wstąpiło w niego nagłe poczucie czegoś niedobrego. Według jasnowidza do powietrza ma przedostać się coś szkodliwego dla ludzi. Nie wiedział jednak, na jaką skalę to zjawisko się rozprzestrzeni. Był również pewien, że będzie mówić o tym cały świat. Według niego substancja ta będzie wypuszczona z jakichś zbiorników. Nie wiadomo, czy będzie to miało związek z talibami.

Coś się przedostanie do powietrza, do atmosfery. Nie wiem, czy to jest globalne, czy lokalne. Na tyle będzie to istotne i groźne, że wszędzie ludzie będę o tym mówili i się tego bali. Skojarzyło mi się, że jakaś bardzo niebezpieczna substancja dostanie się do atmosfery i może zagrażać ludziom w sposób bardzo dobitny (...) To tak jakby zostaną celowo otwarte jakieś zbiorniki (...) i to będzie wyglądało jak sabotaż - zapowiedział jasnowidz.
Zobacz także: Konflikt z Izraelem. Aleksander Kwaśniewski komentuje
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(134)
Edek z fabryk...
11 miesięcy temu
"...jakaś bardzo niebezpieczna substancja dostanie się do atmosfery i może zagrażać ludziom w sposób bardzo dobitny....". On już tej dobitnej substancji nawąchał się.
ecik
11 miesięcy temu
I stało się wypuścili covid 19. Teraz wypuszczą coś lepszego - substancję co usuwa tlen. I nie będziemy mieli czym oddychać i wymrzemy tak jak Marsjanie.
vbfb
12 miesięcy temu
Dobrze , zostawmy Jackowskiego. Sami pomyślmy. Czy to o czym mówi ten człowiek może być takie nierealne?? Przecież są na świecie potęgi, które mają niewyobrażalna moc rażenia czy to biologicznego czy chemicznego czy jakiegoś , o którym nawet nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić, nawet pomyśleć. Dzisiaj wojna czy zagłada nie ma nic wspólnego z karabinami, czy nawet samolotami, rakietami. Przecież to jest wielce prawdopodobne!!!!!!! Możecie tego nie nazywać wizją czy czymkolwiek , ale takie zagrożenie istnieje i jest bardzo realne
Killuminati
12 miesięcy temu
Jaskolki donosza, ze globalisci maja rozpylic wirusa eboli, co do granic i zolnierzy na nich. Warto wspomniec, ze zblizaja sie cwiczenia zapad21. To beda niespokojne miesiace,proponuje zrobic zapasy na te pare miesiecy, woda, zywnosc, leki, swiece, karmy dla zwierzat itp rzeczy
Maty
12 miesięcy temu
PERSCHINGA jakoś nie ocalił
Pis
12 miesięcy temu
Pan z PiS
Wizjoner
12 miesięcy temu
Mam wizję że mu dziś w nocy w łóżku z żoną interes nie stanie,konar nie zapłonie..
Sofokles
12 miesięcy temu
Czy ten były traktorzysta jest aby normalny?umie tylko straszyć..pewnie na zlecenie o2,bo żaden inny portal o tym jasnowidzu z PGR nie pisze...
😳😳😳
12 miesięcy temu
Tylko Bóg, jedynie On może naprawdę wiedzieć, co się wkrótce stanie na Ziemi? Ponadto tylko Stwórca potrafi sprawić, żeby coś się stało, żeby dokładnie w wyznaczonym miejscu i czasie wypełnił się Jego zamiar, obojętnie czy jutro, czy za tysiąc lat? Czarnowidze absolutnie nie mają nic wspólnego z Bogiem, On wyraźnie wyrzekł i zapisano w Biblii, że podobni wizjonerzy nawiązują kontakt ze złymi duchami. W swoich wizjach oglądają same zwodnicze rzeczy, albo podłe zamiary dokuczenia ludziom? Cały świat podlega mocy "niegodziwca", on ma niewątpliwie wpływ na swych ziemskich sług, więc mamy też ucisk "sanitarny", ale pewnie teraz, już "zgromadza władców na wielką, gorącą wojnę"? To widać, słychać i czuć, i pewnie stąd ten fetor?
specjalista
12 miesięcy temu
Radzę przyjmować właściwe leki . Może coś jeszcze pomogą .
Downland Tfus...
12 miesięcy temu
Konfederacja z Lewicą i lgbt pójdą jak w ogień za Jackowskim.
Sawietnik
12 miesięcy temu
Jackowski nie zapobiegł śmierci Leppera. Czy jesteśmy w stanie zapobiec tym wydarzeniom, o których mówi jasnowidz? Czy jesteśmy w stanie chociaż zneutralizować ich skutki? Jasnowidzenie to życie przeszłością. Nic nie wnosi do teraźniejszości. Nie chroni przed przyszłością. Jasnowidzenie oznacza więcej cierpienia. Cierpimy, gdy poznajemy wizję przyszłości. I będziemy cierpieć, jeśli się spełni.
1234
12 miesięcy temu
Takie bzdury ludzie nawet pogoda mu nie wyszła sierpień miał być do połowy września gorący szatańskie upały tych bzdur nie da się czytać
Jacek
12 miesięcy temu
Pan Jackowski jest nie tylko po wonnych oparach ale przede wszystkim po wodnym wysko procentowym rozwadniaczu.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić