aktualizacja 

Przerażające odkrycie w głębinach. Zobaczyli to zwierzę i nie mogli uwierzyć

258

W sobotę amerykańscy urzędnicy ds. dzikiej przyrody otrzymali dziwne zgłoszenie w sprawie manata. Wezwano ich do Blue Hole nad rzeką Homosassa na północnej Florydzie. Kiedy przyjechali na miejsce, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Zwolennicy Trumpa wyskrobali na skórze zwierzęcia jego nazwisko.

Przerażające odkrycie w głębinach. Zobaczyli to zwierzę i nie mogli uwierzyć
(YouTube)

Urzędnicy proszą teraz o pomoc w znalezieniu sprawców, których czekają za ten czyn srogie konsekwencje. Za nękanie zwierzęcia grozi im kara nawet roku pozbawienia wolności. Sprawcy mogą otrzymać także grzywnę w wysokości 50 tys. dolarów.

Manaty są dzikimi zwierzętami, które znajdują się na liście gatunków zagrożonych. Eksperci boją się, że zwierzęta te mogą wyginąć.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jak podaje The Independent, to nie pierwszy raz, gdy zwolennicy Trumpa wykorzystują w ten sposób niewinne zwierzę. Podczas kampanii prezydenckiej Trump w 2016 roku ktoś przyczepił hasło "Make America Great Again" na grzbiecie niedźwiedzia.

Tym razem zwolennicy Trumpa zdecydowali się na bardziej inwazyjną metodę i dosłownie wyryli na skórze zwierzęcia słowo "Trump". Jak podaje The Independent, zdarzenie to można łączyć z osobami, które brały udział w zamieszkach na Kapitolu.

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić