o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ESO
|

Przerażenie w Sydney. To nie jest kadr z "Harry'ego Pottera"

173
Podziel się

Niezwykłe odkrycie w Sydney. Mężczyzna znalazł ogromnego ośmionożnego pająka, który czaił się między patykami i trawą na jego podwórku.

Przerażenie w Sydney. To nie jest kadr z "Harry'ego Pottera"
Mężczyzna znalazł ogromnego pająka, który czaił się między patykami i trawą na jego podwórku.
bDfNROcB

Niezwykłego odkrycia dokonał pewien Australijczyk na swoim podwórku w Sydney. Mężczyzna znalazł ogromnego ośmionożnego pająka, który czaił się między patykami i trawą. Zdjęcia przerażającego olbrzyma trafiło do sieci. Zwierzę zostało zidentyfikowane przez ekspertów jako masywny pająk wilczy.

Niektórzy internauci zaczęli żartować, że wielkie przerażające stworzenie wygląda jak Aragog, pająk z serialu Harry Potter.

Czy to nie pająk z Harry'ego Pottera? - pyta pod zdjęciem jeden z internautów.
bDfNROcD

Pająki wilcze są powszechne w całej Australii, zazwyczaj przebywają w suchych krzewach leśnych, ale także w wilgotnych lasach przybrzeżnych i alpejskich łąkach. Często spotykane są również na podwórkach.

bDfNROcJ

Olbrzymie zwierzęta nazywane są pająkami wilczymi, ponieważ aktywnie polują i ścigają swoje ofiary, zanim je pożrą. W swoim menu mają m.in świerszcze, mniejsze pająki, mrówki, koniki polne. Przedstawiciele tego gatunku pająka żyją do dwóch lat.

W przypadku ugryzienia człowieka przez wilczego pająka konieczne jest zgłoszenie się do lekarza niezależnie od natężenia bólu lub swędzenia.

Odkryła przypadkiem nowy gatunek pająka. Znalazła go na swoim podwórku

bDfNROde
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(173)
DFG
2 tyg. temu
A co spodziewal sie 3 noznego?
PSQ
2 tyg. temu
Do cholery czy we wszystkich tych artykułach musi być po trzykroć na wstępie pisane to samo- zanim zacznie się " artykuł właściwy " czy musicie odpowiednią ilość linijek zapełnić???
otto
2 tyg. temu
A wiecie? Też znalazłem pająka... nie zgadniecie, był za łóżkiem! Też się tego nie spodziewałem D: Był ogromny! Zrobiłbym Wam zdjęcie, ale nie mam takiego zoomu w aparacie :/ Miał ze trzy... cztery... osiem! Osiem nóg! Strach się bać normalnie!
bDfNROdf
...
2 tyg. temu
Ośmionożny? Naprawdę? To ci dopiero rzadkość😂
lala
2 tyg. temu
a jego rozmiary to 90-60-90?
Najnowsze komentarze (173)
Zorro
1 tyg. temu
przeciez to Pajak Wardengi
Kkkk
1 tyg. temu
"Z serialu Harry Potter" coś mnie ominęło?
poważnie ???
1 tyg. temu
I natychmiast zrobił mu zdjęcie suszarką do włosów.
Xxx
1 tyg. temu
Przeciez kazdy pajak ma 8 konczyn. Nie slyszalem o 9 noznych ani piecio czy trojnoznych. Przeciez to jasne ze do konca nie odkryto 90% owadow, roslin i zwierzat morskich, Za to ODKRYTO WSZYSTKIE WALUTY SWIATA i odkrywaja coraz to nowsze sposoby oszustw i zlodziejstwa.
Sidnej
1 tyg. temu
Jasny gwint spotkał pająka na podwórku A przecież mieszka w Austali miejscu wolnym od pająków . Przerażające;)
Cynik dyżurny
1 tyg. temu
Bywają pająki większe i mniejsze, ale żeby OŚMIONOŻNY??? Koniec świata jest bliski, idę się zastrzelić póki nie jest za późno...
Licho
1 tyg. temu
Skor są tam tak powszechne że żyją w ogrodzie. To pytam. Gdzie tu do ch..a sensacja? Jak spotkam kota sąsiadów to też będzie krzyk na cały świat?
Wacek jakis
1 tyg. temu
Dennosc tego port nalu wprawia mnie w coraz większe osłupienie.jak nie lgbt to lewy i lewa lub wyssane z jakiegoś Wacka dyrdymały. Wescie do cholery zróbcie coś na te swoje urodziny pożytecznego. Porażka na maxa
bDfNROcX
Wilka
2 tyg. temu
Pewnie był większy od kangura 😱
Wstyd.
2 tyg. temu
A niby ile nóg miał mieć pająk? Boze napiszecie już wszystko żeby się ilość liter zgadzała
lala
2 tyg. temu
a jego rozmiary to 90-60-90?
Topma
2 tyg. temu
Żadnych danych...czytelnik jest ciekawy jakie wymiary co i jak...zaczynając coś pisać należało by o tym pomyśleć...a nie czytelnik skazany jest na Wikipedię.
Janek
2 tyg. temu
W latach 80 był taki zespół wilczy pająk, kultowy dla polskiego metalu.
Jololo
2 tyg. temu
"Alpejskie łąki" w Australii... Hhmmm...
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić