aktualizacja 

Przyznał się, że zabił. Zaprzeczył jednak... morderstwu

6

Ciało 23-letniej kobiety, specjalistki od HR, znaleziono na wiejskiej drodze. W tej sprawie zatrzymano 29-letniego mężczyznę, który... przyznał się do winy, ale zaprzeczył morderstwu.

Przyznał się, że zabił. Zaprzeczył jednak... morderstwu
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

23-letnia Megan Newborough, specjalistki HR, zaginęła na początku sierpnia. 7. dnia tego miesiąca rodzina zgłosiła policji jej zaginięcie. Dzień później jej ciało znaleziono na wiejskiej drodze Charley Road, niedaleko Woodhouse Eaves w Leicestershire.

Przyznał się do zabójstwa, ale nie morderstwa

W tej sprawie został zatrzymany 29-letni Ross McCullam. Mężczyzna przyznał się do zabójstwa kobiety, ale zaprzeczył jej morderstwu.

W piątek odbyła się rozprawa w tej sprawie. Ubrany w czarną koszulkę McCullam połączył się za pomocą wideo. Wcześniej odkładał tę sprawę, jak tylko mógł.

Dziś rano przyznałeś się do bardzo poważnej sprawy i bardzo poważnego przestępstwa - powiedział do niego sędzia Timothy Spencer.
Prokuratura nie akceptuje faktu, że sprawa jest zabójstwem. Mówią, że to sprawa o morderstwo – ława przysięgłych będzie musiała podjąć decyzję, a twój proces odbędzie się 7 marca - dodał.

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Rodzina ofiary jest zdruzgotana: "Nie ma słów, aby opisać, jak bardzo my, jako rodzina, jesteśmy całkowicie złamani i zdruzgotani. Megan była najbardziej hojną, kochającą i troskliwą osobą, a zostaliśmy okradzeni z naszej cennej córki" - przyznają.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić